Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Disney on Ice patencisi düştükten sonra 'ciddi durumda' hastanede

Disney on Ice patencisi düştükten sonra 'ciddi durumda' hastanede

Yetkililer, bir Disney patencisinin Minnesota'daki bir gösteri sırasında bayılmasının ardından “durumu ciddi” olarak hastaneye kaldırıldığını doğruladı.


Cumartesi günü, Anastasia Olson, 31 – itibaren Prenses Belle'yi canlandırıyor Ekran görünümünde Güzel ve Çirkin – Minneapolis'teki Target Center'da saat 11.00'deki gösteri sırasında yaralanarak hastaneye kaldırıldı.


Disney on Ice'ın ana şirketi Feld Entertainment'ın bir sözcüsü, “Bell'i filme alan patenci çift paten rutininin bir bölümünde kaldırma yaparken yaralandı ve düştü. Tedavi için yerel bir hastaneye nakledildi” dedi. İNSANLARA açıklama.


Hennepin İlçe Tıp Merkezi yetkilileri PEOPLE'a Olson'un Pazartesi öğleden sonra itibariyle “ciddi durumda” olduğunu söyledi.


Kazanın ardından gösteri planlandığı gibi devam etti. dedi Becca adında bir seyirci BAKIM 11 Tıbbi acil durum gösterinin başlarında meydana geldi.


Seyirci, “Bu gösterinin yaklaşık 40 dakikasında gerçekleşti” diye hatırladı. “Asansörü yapıyorlardı ve sallantılı görünüyordu ve ben de düştüm. Geri kalan personele ve asansörü devam ettiren sanatçılara çok minnettarım çünkü bu, çocuklar için sihrin devam etmesini sağlıyor. Bunun çok zor olduğunu biliyorum.”
Anastasia Olsson 2015'te sahne alıyor.

Jared C. Tilton/Getty


Hiçbir hikayeyi kaçırmayın – abone olun İnsanların ücretsiz günlük bülteni Ünlü haberlerinden ilgi çekici ilgi çekici hikayelere kadar, İNSANLARIN sunduğu en iyi şeyler hakkında güncel kalmak için.


Olayı izleyen bir kişi, eski Twitter hesabı olan X'teki bir gönderide olayı hatırladı: “Belle, Minneapolis'teki Disney on Ice'da bir asansör sırasında düştü. Canavar, asansör sırasında yana doğru takıldı ve Belle'yi buzun üzerine düşürdü. Hemen sarsılmaya başladı ve bayıldı. sedyeyle dışarıda.”


Olson'un sağlık durumu hakkında ek bilgi yayınlanmadı.


Buz üzerinde Disney Ekip üyemiz iyileşirken taraftarlarımızın geçmiş olsun dileklerini takdirle karşılıyoruz. Field'ın açıklaması dikkat çekti.


Mayıs 2023'te Olson şu fotoğrafları paylaştı: instagram Kariyerinin en önemli anlarını yansıtan Belle rolündeki performansından.


Profesyonel patenci, “Duygusal bir hafta sonundan sonra, 5 yıl boyunca D20'yi evim olarak adlandırdığım için ne kadar şanslı olduğumu düşündüm” dedi. “Burada edindiğim anılar ve ilişkiler unutulmaz ve yeri doldurulamaz. Güldüm, ağladım ve sevdim. Sonuçta her şeye değdi.”

READ  Kaia Gerber, her zamanki kahverengi saçlarını karamel sarısı ile takas etti.