Aralık 1, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Dolphins defans oyuncusu De’Von Achane dizindeki sakatlık nedeniyle değerlendirmeden geçiyor

Dolphins defans oyuncusu De’Von Achane dizindeki sakatlık nedeniyle değerlendirmeden geçiyor

Marcel Louis Jacquesespn9 Ekim 2023 16:11 ETOkumak için 3 dakika

MIAMI — Teknik direktör Mike McDaniel Pazartesi günü yaptığı açıklamada, Dolphins’in Devon Ashani’ye geri koşmasının diz sakatlığı açısından değerlendirildiğini söyledi.

Yaralanmanın ciddiyeti henüz belirlenmedi ve McDaniel, çaylak oyuncunun süreyi kaçırıp kaçırmayacağı veya MR’a girip girmeyeceği konusunda bilgi vermekten kaçındı. Ashani, Pazar günkü New York Giants maçında sakatlandı, ancak koç sakatlığın kesin tarihini belirtmeyi reddetti.

McDaniel, “Bilmediğimde tahminlerde bulunmak için zaman harcamıyorum” dedi. “Bunun nedeni daha fazla bilgi edinmemiz. Ancak tüm bilgileri elde edene kadar tahminde bulunmayı önemsiz buluyorum. Bu yüzden gerçekten bilmiyorum.”

Acane, Giants’a karşı 151 yarda ve 11 gol attı; 100 yarda ve bir touchdown ile üst üste üçüncü maçına çıktı.

McDaniel, “Bu sadece uğraştığımız bir konu ve bu konuda daha fazla bilgi alacağız” dedi. “Normal bir rotasyonla oyuna girip çıkıyordu… Bir şeyler döndüğünü düşünüyordu ama o sert bir çocuk. Okuması biraz zordu, bu yüzden daha fazlasını değerlendirmemiz gerekiyordu ve biz de öyleyiz. ” Bugün çalışıyorum.”

2023 üçüncü tur seçimi, Dolphins’le oynadığı ilk dört maçta sansasyonel oldu. Onun 460 yardası, NFL’de Christian McCaffrey’in ardından ikinci sırada yer alıyor ve taşıma başına 12,1 yardası, 2 No’lu Breece Hall’dan (7,2) neredeyse beş yard daha fazla.

Acane’nin taşıma başına ortalama yardası, takımın sezonun ilk beş maçında NFL tarihindeki en yüksek yarda oldu.

1. Haftada sağlıklı bir sıyrık alan ve 2. Haftada bir taşıma elde eden Acane, Salvon Ahmed’in sakatlanmasının ardından 3. Haftada genişletilmiş bir rol aldı. Denver Broncos karşısında alınan 70-20’lik tarihi galibiyette toplam 233 yarda ve toplam dört gol atarak bu avantajdan yararlandı.

READ  Bryce Harper Phillies, 2023'te ilk aşamada oynamaya hazırlanıyor: Takımın 'Full Go' planının içinde

Sahadaki etkinliği ve genel tavrı takım arkadaşlarının dikkatini çekti ve NFL kariyerinin başlarında onların saygısını kazandı.

Dolphins’in oyun kurucusu Tua Tagovailoa, “Bence onun gibi bir adamın çaylak olmasının en harika yanı, kişi olarak kim olduğudur” dedi. “Onu kenarda nasıl görüyor; sadece sakin ve rahat. O böyledir ve kalabalıkta da böyledir. Topluluğa girip böyle birini görebilmek, bunu bilmek çok umut verici. ..Temel olarak, eğer topu alırsa, çoğu zaman büyük bir maç olacağını bilirsiniz.

“Bu adama büyük saygım var ve ligdeki birçok oyuncunun da ona büyük saygı duyduğunu düşünüyorum. Bunun en güzel yanı, kimseyi dinlemeyi umursamaması” dedi. . Sadece mütevazı bir adam. Sadece işe geliyor ve takımın kazanmasına yardımcı olmak için yapması gerekeni yapıyor.”

Pazar günü Carolina Panthers’a karşı oynayamazsa, bu, NFL’nin hızlı gol atma konusunda yardımcı lideri Raheem Mostert için daha büyük bir iş yükü anlamına gelecek. Bu aynı zamanda son dört maçı birden fazla sakatlık nedeniyle sakatlanmış rezervde geçiren Jeff Wilson Jr.’ın geri dönüşünü de hızlandırabilir.

McDaniel, Dolphins’in hâlâ Wilson’ın 21 günlük antrenman süresini etkinleştirip etkinleştirmemeyi değerlendirdiğini söyledi.