Nisan 2, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Drake Nike NOCTA “Turks ve Caicos Bahar Tatili” Koleksiyonu

Eklenen Nike Swim Fin’i gördükten sonra, Drake’in Nike NOCTA şirketi şimdi “Turks and Caicos Bahar Tatili” koleksiyonunu yayınladı. götürür instagrametiketi, Turks & Caicos Adaları’nda çekilmiş bir dizi samimi fotoğrafı “Good Times and Dawn Lines” başlığıyla paylaştı. Bu gönderi ayrıca, Bahamalar’ın güneydoğusundaki Atlantik Okyanusu’ndaki alçakta bulunan 40 atolden oluşan takımadalardaki seçili hediyelik eşya dükkanlarında serbest bırakma bilgilerini ve bulunabilirliğini de ortaya koyuyor.

Nike NOCTA “Turks & Caicos Bahar Tatili” koleksiyonu, sıcak hava stilleri ve temalı grafiklerin yanı sıra NOCTA ve Swoosh markalarıyla dikkat çekiyor. Giyim bir forma, tişört ve şort içerirken, aksesuarlar şapka ve kova şapka şeklinde gelir. Mavi “AWR” ve “CL” topuk çıkıntılarıyla işaretlenmiş işlevsel bir scuba ayakkabısı stili olan NOCTA x Nike Swim Fin, sürümü tamamlıyor. Tasarımın tamamlanması, vamp alanlarda ve dokulu alt kısımlarda markalamadır.

Yukarıdaki ürün yelpazesine göz atın ve seçkin hediyelik eşya dükkanlarında “Turks & Caicos Bahar Tatili” koleksiyonunu şimdi satın alın. NOCTA’nın web sitesi 17 Mart ve 23 Mart, Nike aracılığıyla.

Sahil kulübesi hediyelik eşya
Le Vale Plaza, Birim W102,
Grace Körfezi Yolu, Grace Körfezi TKCA 1ZZ,
Turks & Caicos Adaları

Karayip Karakolu
Regents Köyü, Süit H 103 H 104, Yol,
Turks & Grays Körfezi TKCA 1ZZ,
Turks & Caicos Adaları

Karayip hediyeleri
Port of Call Plaza, Dükkan #19-21
Grace Körfezi TKCA 1ZZ,
Turks & Caicos Adaları

Daha çağdaş moda için, Dickies ve FACETASM büyük boy bir koleksiyonda yeniden bir araya geliyor.

READ  "Şu anda mevcut değil": Türkler lira düştükten sonra iPhone satın alamayacak