Temmuz 19, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Drake’in etkili podcast sunucusu Bobby Altuve ile beklenmedik arkadaşlığı hakkındaki çılgın spekülasyonlar, rapçiyle yaptığı bir röportajı gizemli bir şekilde sildikten sonra patlar.

Drake’in etkili podcast sunucusu Bobby Altuve ile beklenmedik arkadaşlığı hakkındaki çılgın spekülasyonlar, rapçiyle yaptığı bir röportajı gizemli bir şekilde sildikten sonra patlar.
  • TikToker’dan podcaster’a dönüşen içerik, Temmuz ayında The Interview ile viral oldu
  • Sohbet, 13 Ağustos’ta kaybolmadan önce 10 milyondan fazla görüntülendi.
  • Kartal hayranları, çiftin artık sosyal medyada birbirini takip etmediğini fark etti.

Drake ile yaptığı röportaj geçen ay viral oldu ve süperstar rapçi ile yaptığı komik sohbete dünyanın tepki göstermesiyle Bobby Altuve’nin ününün yeni zirvelere yükseldiğini gördü.

Ancak, akbaba hayranları podcast bölümünün Bobbi’nin The Really Good Podcast YouTube kanalından ve diğer podcast platformlarından gizemli bir şekilde silindiğini keşfettiğinde, ikilinin beklenmedik arkadaşlığı gerçekten sona ermiş gibi görünüyor.

Hayranlar, çiftin Instagram’da birbirini takip etmeyi bıraktığını fark edince kaşları daha da kalktı – bu da ikilinin perde arkasındaki ikili arasında bir kovboy olabileceğine dair spekülasyonları hemen ateşledi.

26 yaşındaki rapçi ile yaptığı konuşmanın silinmeden önce yalnızca YouTube’da 10 milyondan fazla görüntülendiği göz önüne alındığında, hayranlar, sosyal medya yıldızının klibi kanalından neden sildiğini anlayamadı.

Drake, Bobby Althoff ile röportaj yapıyor
Görünüşe göre ikilinin beklenmedik arkadaşlığı gerçekten bitmiş olabilir.

Bobbi, aniden popüler olan röportaj silinmeden sadece bir gün önce Drake’in partisine katıldığı bir gönderiyi paylaştığı için çiftin takipçileri bu hareket karşısında daha da şaşkına döndü.

Tipik alaycı üslubuyla, partide diğerleri heyecanla dans edip şarkı söylerken kendisinin etkilenmemiş göründüğü bir video paylaştı.

Altyazıda “Gerçekten burada @ bu adamların partisinde benim öğemde,” diyor.

Bazıları Drake’in “Konserinde onun saygısızlığından hoşlanmamış olabilirler mi?” diye yazdığı için gücenip gücenmediğini merak ediyor.

Bir diğeri ekledi: ‘İşte bu yüzden herkes etki sahibi olamaz. Drake podcast’ini kutsadı ve yaptığı da bu.

O röportajla ilgili bir şeylerin yanlış olduğunu düşündüğümü biliyorsun. Özellikle de birbirlerine kazı yaptıklarında. İlginç, dedi bir takipçi.

Bununla birlikte, pek çok kişi kısa süre sonra bunun bir tanıtım gösterisi olup olmadığını merak etmeye başladı: “Belki de olaydan çok uzaktır.”

READ  Jeremy Renner kar küreme kazasında ciddi şekilde yaralandı

Bir başkası, “Sen silmedin, sadece gizli kaldı” dedi. Yani bu bir PR hareketi olduğu anlamına gelir.

Vulture hayranları, Temmuz röportajları podcast bölümünün Bobbi’nin YouTube kanalından ve diğer podcast platformlarından gizemli bir şekilde silindiğini keşfetti.
Pek çok hayran, bir hayranın “Belki de olaydan çok uzaktır” dediği gibi, bunun bir tanıtım gösterisi olup olmadığını merak etmeye başlıyor.

Hepsi biraz. Bunun röportajdan beri planlandığına eminim” diye ekledi bir hayran. Bu harika bir hareket. Hangi halkla ilişkiler firması bunu ele alırsa alsın, harika bir iş çıkarıyorlar.

Bir diğeri, “Pazarlama dehası! Bu, medyada yer almak için.”

Bazı hayranlar, dikkat çekmenin bir yolu olarak bu hareketten hoşlanmayacaklarını açıkça belirtti ve bir yorum yaptı: “Umarım bunu sadece film için yapmıyorsundur, ki bu harika olabilir.”

Yazma sırasında, çift hala sosyal medya platformunda birbirini takip etmiyorken, kanalındaki röportajın tek kanıtı, tüm röportaj başlamadan önce yayınlanan bazı video tanıtımları.

Eski momfluencer, çocukları ve hamilelik deneyimlerine odaklanan ilgili içeriği yayınladıktan sonra ilk kez 2021’de TikTok’ta ün kazandı.

Bobby, sadece bir gün önce Drake’in partisine katıldığı bir gönderiyi paylaştığında, çiftin takipçileri bu hareket karşısında şaşırdılar.
California’dan Bobbi, 2022’de yeni doğmuş bir bebeği emzirmenin neden olduğu düzensiz göğüsler hakkında komik bir klip yayınladıktan sonra TikTok’ta viral oldu.

Daha sonra bu yılın Nisan ayında Drake, Tyga ve Lil Yachty gibi ünlü rapçilerle sohbet ederken mizah anlayışıyla övüldüğü kendi podcast’ini başlattı.

Sohbetlerini nasıl başlattığını açıklayarak, Cosmopolitan’a Drake’in komedyen Fanny Marco ile yaptığı röportajdan klipleri beğendiğini ve ardından aynı şeyi yaptığını söyledi.

Bobbi, “Peşinden gitmeye ve atışımı yapmaya karar verdim. Drake’e mesaj attım ve podcast’ime katılmak isteyip istemediğini sordum ve evet dedi.

Bana turne programını gönderdi ve bunu çabucak halletmem gerektiğini biliyordum, bu yüzden erkek arkadaşım ve ben, bölümü kaydetmek için orijinal DM’yi gönderdikten iki gün sonra Memphis’e uçtuk.