Nisan 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Drew Barrymore Sunucu Olarak Ayrıldıktan Sonra, MTV Ödülleri Şovu ‘Canlı Etkinlik’ Olmayacak

Drew Barrymore Sunucu Olarak Ayrıldıktan Sonra, MTV Ödülleri Şovu ‘Canlı Etkinlik’ Olmayacak

Drew Barrymore’un hemen ardından çözünürlük Yaklaşan MTV Film ve TV Ödülleri’nin sunucusu olarak – bir dayanışma gösterisi olarak – sızdırmak Olağanüstü Hollywood Kitabı – Organizatörler, Pazar günkü programın “canlı etkinlik” formatında olmayacağına karar verdiler.

Bu haber Amerika Yazarlar Birliği’ni de takip ediyor duyurmak Cuma öğleden sonra Kaliforniya, Santa Monica’daki Parker Hangar’da yapılması planlanan geçit töreninin dışında bir oturma eylemi planlandı.

Paramount Global Müzik, Yetenek, Programlama ve Etkinlikler başkanı Bruce Gilmer Cuma gecesi CBS News’e yaptığı açıklamada, gösterinin “özel tanıtımlarla dolu unutulmaz bir gece üretmemizi sağlayan canlı bir etkinliğin ötesinde çok önemli” olacağını söyledi. İzleyicilerimizin beklediği zirveler, saygısız kategoriler ve geçen yıl boyunca film ve televizyonun en iyilerini onurlandırırken sayısız an hayrete düşürecek ve sevindirecek.”

Rakamla ilgili daha fazla ayrıntı hemen verilmedi. Organizatörler, Cuma günkü duyurudan önce ünlülerle kırmızı halıda veya gösteriden önce röportaj yapmamaya karar vermişti. Gösteri Pazar günleri 20:00 ET’de MTV’de yayınlanacak, ancak Barker Hangar’da devam edip etmeyeceği belli değil.

MTV, CBS News’in de sahibi olan Paramount Global’in bir parçasıdır.

Slim Jxmmi ve Rae Sremmurd’dan Swae Lee, 5 Haziran 2022’de Santa Monica, California’da Barker Hangar’da düzenlenen 2022 MTV Film ve TV Ödülleri’ne katıldı.

MTV için Jeff Kravitz/Getty Images


Barrymore Perşembe günü yaptığı açıklamada, Motion Picture ile üç yıllık yeni bir sözleşme müzakere edememesinin ardından 16 yıl sonra ilk kez Salı günü greve giden 11.000’den fazla WGA üyesiyle “dayanışma içinde” olmak için ev sahipliği görevinden çekildiğini duyurdu. ve Netflix, Sony, Disney, Paramount, NBC Universal, Amazon ve Apple gibi büyük Hollywood stüdyolarını temsil eden ticaret grubu Television Producers Alliance.

İki taraf, akış programlarından kalanlar, yazarların oda personel seviyeleri ve Yapay zekanın rolü Film ve televizyon için senaryo yazmak.

“Stephen Colbert ile Geç Şov”, “Jimmy Fallon Başrollü The Tonight Şov”, “Seth Meyers ile Geç Gece” ve “Cumartesi Gecesi” gibi şovların prodüksiyonunun durdurulmasıyla, grevin etkisi eğlence endüstrisinde şimdiden hissediliyor. “Canlı” ve “Jimmy Kimmel Canlı!”

Bu arada Barrymore, 2024’te gösterinin sunucusu olarak geri dönmeyi planladığını söyledi.

READ  Paramount+ Japonya'da piyasaya sürülecek – Variety