Nisan 20, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Drew McIntyre, Elimination Chamber'ı kazandı ve WrestleMania 40'ta Seth Rollins ile karşılaşacak

Drew McIntyre, Elimination Chamber'ı kazandı ve WrestleMania 40'ta Seth Rollins ile karşılaşacak

Cody Rhodes, Roman Reigns'in ve WWE Evrensel Şampiyonluğunun peşinde Wrestlemania 40Bu, Seth Rollins ve Dünya Ağır Siklet Şampiyonası için başka bir açıdan değerli bir rakip bulmak anlamına geliyor. Şöyle: Bugünkü Elimination Chamber maçı (24 Şubat 2024 Cumartesi) Adli Departman Avustralya'nın Perth kentindeki Optus Stadyumu'nda öne çıkan canlı etkinlik.

Giriş sırası:

 1. Los Angeles Şövalyesi
 2. Drew McIntyre
 3. Kevin Owens
 4. Bobby Lashley
 5. Randy Orton
 6. Logan Paul

Çıkarılma emri (ve elenenler):

 1. Lashley (McIntyre)
 2. Şövalye (McIntyre)
 3. Owens (Orton)
 4. Paul (Orton)
 5. Orton (McIntyre)

İlk eleme yapılmadan önce herkes maça geldi. Bu arada Orton dış paspasın üzerine bir DDT sardı ve sanki yeniden sırtını dikleştirmiş gibi hemen satış yapmaya başladı, bu da onun dikkatinin odağı haline geldi. Başka bir yerde Paul, Lashley'in bölmelerden birine mızrak atmasıyla büyük şansı yakaladı. Bobby'nin bir Claymore tarafından öldürülmesinin üzerinden çok zaman geçmedi.

Aniden AJ Styles ortaya çıktı ve Knight'a bir sandalye çekti ve Styles sandalyenin üzerinde mücadele ederken onu yerde bıraktı. McIntyre, Los Angeles'ı oradan çıkarmak için rozeti alırken ağzında hediye bir at gibi görünmüyordu.

Owens, sırtından sakatlanmasına rağmen Orton'la yaşadığı büyük karşılaşmanın ardından oyundan düşürüldü. Ayrıca muştaları yeni çıkaran ve RKO'yu izlemeden (tabii ki birdenbire ortaya çıkmıyor) onları bükmek için çok zaman harcayan Paul'u devirmeyi de başardı.

Durumdan öfkelenen Paul, daha sonra Orton'a demir yumrukla vuracak kadar uzun süre orada kaldı. Her zaman fırsatçı olan McIntyre, Orton'u maçı kazanmaya ve büyük gösteriye bilet almaya ikna ederek galibiyeti elde etti.

Tam olsun Adli Departman Karttaki her maçın sonuçları ve kapsamı burada.