Mayıs 26, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Eğlenceli olan Windows 11 için Not Defteri’nde vitesi döndürebilirsiniz

Eğlenceli olan Windows 11 için Not Defteri'nde vitesi döndürebilirsiniz

Windows 11 için yeni Not Defteri uygulamasında bir saat dönen dişli harcadım. Reddit kullanıcıları Windows 11 için bu keyifli eklentiyi yakın zamanda keşfettim ve günlük bir not defteri kullanıcısı olarak bağımlısı oldum. Doksanlar düzeyinde değil Solitaire Bağımlılık yapıyor ama şimdi Not Defteri’ni her açtığımda o lanet dişliyi döndürmeyi bırakamıyorum. Döndür, döndür, döndür.

Microsoft’un çoğu insanın asla keşfedemeyeceği bu küçük animasyonu neden eklediğini bilmiyorum ama bu küçük Windows Paskalya yumurtasını seviyorum. Notepad ile de sınırlı değil. En son Windows 11 test derlemeleri bir dosya içerir Yeni görev yöneticisi kullanıcı arayüzüVe orada da döndürebileceğiniz bir araç var. Bu, Görev Yöneticisi’nde bir uygulamayı çökmeye her zorlamaya gittiğimde, köşedeki küçük dişliyi döndürmem gerekenden daha fazla zaman harcayacağım anlamına geliyor.

Ayrıca yeni Windows 11 Görev Yöneticisi’nde vitesi döndürebilirsiniz.

Bunun var olmasına gerçekten şaşırmamalıyım çünkü Microsoft iyi bir Paskalya yumurtasını sever. Geçen yıl şirket, Xbox’ın 20. yıl dönümünü kutladı. gizli kodlarla Sınırlı Üretim konsollarında ve Xbox Series X konsolunda. Clippy ayrıca Cortana’nın yerini aldı Bir Windows Phone Paskalya yumurtasında ve Kayak ÜcretsizBenzer bir sörf oyunu birkaç yıl önce Microsoft Edge’e geldi.

Microsoft’un Paskalya yumurtalarından bazıları, fark edilmemeleri için onlarca yıldır iyi bir şekilde saklanıyor. a 20 yaşındaki xbox paskalya yumurtası Geçen yıl, başka bir gizli iddianın ortaya çıkmasından sadece haftalar sonra keşfedildi. Windows 95’te bulundu.

Şimdi, bana e-posta gönderir veya tweet atarsanız ve neden cevap vermediğimi merak ediyorsanız… Muhtemelen Not Defteri’nde dişli çarkı döndürmekle çok meşgulüm.

READ  Birisi bir restoranda bir Google Pixel Watch prototipini bıraktı