Eylül 24, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Electric Zoo, 2023 baskısının ilk gününü iptal etti

Electric Zoo, 2023 baskısının ilk gününü iptal etti

NYC EDM Festivali’nin Elektrikli Hayvanat Bahçesi, 2023 edisyonunun ilk gününü iptal etti. Duyuru, kapıların bugün saat 15:00’te açılmasından saatler önce geldi (9/1) ve organizatörler, iptalin ana sahnenin inşaatını zamanında bitiremedikleri için olduğunu söylediler. nedeniyle… Tedarik zincirinin bozulması. İşte onların tam mesajı:

Sevgili Electric Zoo Ailesi,

Yorulmak bilmez çabalarımıza ve gece gündüz bağlılığımıza rağmen, Electric Zoo’nun 1. Gününü iptal etme acı verici kararını verdiğimizi kırık bir kalple size bildirmekten büyük üzüntü duyuyoruz.

Bu yıl herkes için benzersiz zorluklar sundu. Küresel tedarik zincirindeki aksaklıklar dünya çapındaki endüstrileri etkiledi ve ne yazık ki sevgili festivalimiz de bu durumdan muaf değil. Bu beklenmedik gecikmeler, ana etabın inşaatını ilk günkü sürede tamamlamamızı engelledi.

Bu günün hepiniz için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz, heyecanınızı görmek bu günü bizim için daha da özel kıldı. Bu zor haberi paylaşmak gerçekten yürek parçalayıcı. Hayal kırıklığının ve hayal kırıklığının ağırlığını hissediyoruz ve Electric Zoo ailemizi hayal kırıklığına uğrattığımız için çok üzgünüz.

Cuma biletinizin tamamını iade edeceğiz. Çok günlük biletlere sahip olanlar için bir günlük kredi alacaksınız. Aynı şekilde Cuma günü vapur ve otobüs bileti sahiplerine ücretin tamamı iade edilecek, birden fazla günlük ulaşım bileti sahibi olanlara ise bir günlük tutarın tamamı iade edilecektir. Bu sürecin mümkün olduğunca sorunsuz ve hızlı olmasını sağlayacağız.

Daha parlak bir kayda göre, Cumartesi ve Pazar gerçekten büyülü olacak. Her iki günde de saat 13:00’ten itibaren, New York City’nin tam kalbinde, New York silüetinin ikonik fonunda gün batımı sırasında hayatı, müziği ve dansı kutlamak için hepinizle bir araya gelmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz. Hatıralarımıza sonsuza kadar kazınacak anlar yaratmak için eskisinden daha güçlü bir şekilde bir araya gelelim.

Kelimeler 1. Günle ilgili üzüntümüzün derinliğini tam olarak ifade edemese de, lütfen bu kararın hafife alınmadığını bilin. Güvenliğiniz ve deneyiminiz her zaman büyük önem taşıyor ve gerçekten hak ettiğiniz etkinliğin kalitesinden ve bütünlüğünden ödün vermek istemedik.

Bu zor dönemde affınızı ve anlayışınızı rica ediyoruz. Bu durumun neden olabileceği rahatsızlık ve hayal kırıklığı için çok üzgünüz. Sarsılmaz desteğiniz her zaman Electric Zoo’nun omurgası oldu ve festivalin geri kalan günlerini unutulmaz bir deneyim haline getireceğimize söz veriyoruz.

Cuma günü sahne alması planlanan sanatçılar arasında Kx5 (Deadmau5 ve Kaskade), Galantis, The Chainsmokers, Acraze, Bonnie & Clyde, Telykast, Vavo, Excision, Adventure Club, Atliens, Blanke, Ghengar, Vampa, Stellar, Storyboard ve Chris Lake x Fisher yer alıyor. ve Clonee. , Mao B, Reebok, Haniloff, Yolanda B. Cole, Charles Mayer, Eli Escobar, The Basted Madonna, J Worra, Coco & Breezy, Carola, Spencer Huff b2b Matt Sauve, Madeon, Saeed The Sky, Grez, Kaspo, Forrester, Midwest’e Elveda, Monkey Safari, Tim Engelhardt, Oliver Kolitzky, Ella Romand ve Mohave Gray.

READ  Danielson, Guevara'yı yine yendi, ama bir bedeli var

Aşağıda 2021 Elektrikli Hayvanat Bahçesi’nden fotoğraflara bakın.