Haziran 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Eminem, The Death of Slim Shady albümünden “Houdini” adlı yeni şarkısını yayınladı

Eminem, The Death of Slim Shady albümünden “Houdini” adlı yeni şarkısını yayınladı

ölüm İnce gölgeli Eminem, kariyerini “kaybolmayı” amaçlayan yeni teklisi “Houdini”yi çıkarır çıkarmaz yakında çıkacak.

Eminem açılış dizesinde “Çatal dili dışarı çıkmış küçük şeytan” şarkısını söylüyor ve şunu ekliyor: “Vics, Percs ve Bud Light tişörtüyle Chrysler’ı usturaya çeken beyaz bir aptal hâlâ.”

Rapçi pistin başka bir yerinde “Hot Girl Summer” yıldızına şöyle bağırıyor: “Megan Thee Stallion’a benimle işbirliği yapıp yapmayacağını sorsaydım/Gerçekten bir atılım yapma şansım olacak mı?/Yapmayacağım.” Bilmek.” “Ama abra-abrakadabra gibi geri döndüğüm için mutluyum.”

Nisan ayında, Detroit’teki 2024 NFL Draftında yer alan Eminem, 2020’den bu yana ilk kez çıkacak olan yeni albümünü duyurdu. Öldürülecek müzik – Başlıklı olacak Salim Shadi’nin ölümü (Nima darbesi).

Eminem, 1999’da viral olan ikinci kişiliğinden kurtulmak için kendini öldüreceğine söz vermeye devam etti İnce Gölgeli LP – ile Sahte gerçek suç gösterisi karakterin ölümü hakkında konuştu ve bunu bir dergide yayınlanan gerçek bir ölüm ilanıyla takip etti Detroit Özgür Basın Bu ay ilerleyin.

Ölüm ilanında “Hayranlar tartışmalı rapçiyi asla unutmayacak” yazıyordu ve “Slim Shady Kalıcı İzlenimler Yaptı” başlığını taşıyordu.

Kariyerine 1990’ların ortalarından sonlarına kadar gelişen yeraltı rap sahnesinde başıboş bir başıboş olarak başlayan bir Detroitli olan Shady, ilk kez 1999’da çıkardığı komik single’ı “My Name Is” ile herkesin tanıdığı bir isim haline geldi. – bir kliple birlikte Eşsiz, göz alıcı video – genç sanatçının sözlerini ve sözlerini daha geniş bir izleyici kitlesine aktarıyor: “Sonunda, kullandığı araç gibi görünen şeyler, yalnızca sona erebilecek bir varoluşu tanımlayan kimlik kartları haline geldi.” Aniden ve korkunç bir şekilde.”

Yaygın

“Houdini”, Slim Shady temasını büyülü alt metniyle canlı tutuyor – Eminem, TV şovunda David Blaine’e “Son numaramda, kariyerimi yok edeceğim” dedi. Video önizlemesi Salı günü ve 52 yaşında ölen sihirbaz ve kaçış sanatçısının ismi kontrol edilerek. Marshall Mathers ekim ayında 52 yaşına girecek.

READ  She-Hulk yıldızı Pretty Pretty, Hollywood Reporter'daki görünüşünü eleştiriyor

Salim Shadi’nin ölümü (Nima darbesi) Bu yaz piyasaya sürülmesi planlanıyor.