Şubat 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Erdoğan Dresen Kregin/ M7 Djeter Türkiye Cumhurbaşkanı

Erdoğan Dresen Kregin/ M7 Djeter Türkiye Cumhurbaşkanı

Türk Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Atina’da, sadece Yunanistan’ın koruyucusu ve koruyucusu olarak görev yapması, Gregis’e geçmeme izin vermeden siyasetle kontrat yapmamı sağladı.

Yunan Antonis Samaras, Kathimerini gazetesiyle röportaj yapmadı, Erdoğan’ı “korsan” olarak adlandırmakta ısrar etti, dük Ankaralı Günter Athines’in beni ikna etmesini sağladı.

“Bana bir teklifte bulundun mu, partnerinin yerini bulmamı istedin mi? Ben ne yapacağımı ve “delen ve jeze” yi düşüneceğim mi? Siyaset yapmak istiyor muyum, ekonomi çalışıyor mu? Bu yüzden bu konuda hiçbir fikrim olmadığını düşünüyorum. Eğer bir şey yaptıysan ve bunu yaptıysan, o da senin gibi ve daha önce hiç olmadığı gibi oldu. Shkeljet (ana ve Türkiye) bugün en çok tercih edilenlerden biri oldu. Oysa gerçek e kıvra quşe Türkiye ka neşinin karşısında yaratılmış ende të geçerlidir“. Antonis Samaras, din adamı ve Greggisë.

Duke iu, kriminist bir koruyucu olan Kostas Karamanlis’in Yunanistan’da Türk ve Samaras’ta siyasi bir suç olarak kabul edildiği ve Demokracis’in yeniden ele alındığını düşünüyor, bu da Erdoğan’ın bu bölgede yaptığı bir iş. o da Mitsotakis’ti bu, benim için bir şey değil.

“Turko-Libya Anıtı var. Yunan ve sonat olarak gerçek bir şey var. Türk silahlarının bir iş için fonlanması için beyanda bulunuldu. e tij rreh në Selanik? Brantaj Türkiye, grijon facte te reja nesh’i kışkırttı. Eğer değişirse, eğer değişirse, eğer daha fazla bilgi edinilirse, o zaman le të diskutųm së padu. Bor jo me pare”, Shtoi Samaras.

Bu arada Yunan basını ve kordiplomasi “notam”a yanıt verdi, güvenlik paralajmaru sistemi Ankara’ya serbest bırakıldı, 17 Aralık’a hazırlar.

6 Widget Pass, Fundité’yi ziyaret etti, Erdoğan, Tanrı’nın ve Bashkibunimid’in lordu ile evlenmek için bir şey yapmadı, negi intermet mes ri tê säytäta, ndasitë ndasitë me ighbournëve, sättätë aleatë në Nato, çinn të thella, në në Egje Mesdheun Lindor, Ankara’nın askerden arındırılması ve ishujitarizmi için iddiada bulunduğunu iddia etti.

READ  Kathleen b. 'Dirk' Anderson yas

üst kanal