Kasım 27, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Fan, Injustice serisinin 90’larda gösterime girmesi ve Superman’in John Durk tarafından canlandırılması durumunda nasıl görüneceğini hayal ediyor.


Adaletsizlik: Aramızdaki Tanrılar ilk olarak 16 Nisan 2013’te yayınlandı. Injustice serisi birçok yönden bir Mortal Kombat oyunu olarak kabul edilebilir, ancak DC karakterleriyle. Bire bir benzetme olmasa da NetherRealm Studios’un hem Mortal Kombat’ı hem de Injustice’i nasıl geliştirdiğini düşünmek mantıklı.

Ama ya Injustice serisi Mortal Kombat gibi 90’larda başlasaydı? Flavio LucianoSerbest çalışan bir sanatçı ve NetherRealm Studios oyunlarının hayranı, yakın zamanda bunun nasıl görünebileceğini çizdi.

Fan sanatında, Süpermen, Kuai Liang olarak da bilinen Mortal Kombat 3’teki Sub-Zero’ya (maskesiz) benzer bir poz verirken görülebilir. Buradaki fikir, John Durk’un 90’larda Injustice serisinin bu alternatif zaman çizelgesinde Superman için hareket yakalama sağlayacak olmasıdır.


Onu tanımayanlar için John Turk, Mortal Kombat 3’te Shang Tsung ve Kuai Liang’ı canlandırdı. Turk daha sonra Ultimate Mortal Kombat 3 ve üçlemedeki palet değiştirme sayesinde tüm maskeli erkek ninjaları (klasik Sub-Zero, Scorpion, Reptile, Ermak, Rain, Noob Cybot, Human Smoke ve Chameleon) canlandırdı.


Söylemeye gerek yok, Ed Boone, John Turk’ün Superman için daha uygun olacağını kabul ediyor. Boone Twitter’da “John iyi bir Süpermen olurdu” diye yanıt verdi.Aşağıdaki her şeyi kontrol edin:
90'ların 1 numaralı filmindeki adaletsizlik

Daha büyük versiyonlar için resimlere tıklayın