Şubat 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Farhan Zaidi’nin Devlerin Peşinde’deki annesi Shohei Ohtani, Barry Bonds hakkında eğlenceli gerçekleri anlattı – NBC Sports Bay Area & California

Farhan Zaidi’nin Devlerin Peşinde’deki annesi Shohei Ohtani, Barry Bonds hakkında eğlenceli gerçekleri anlattı – NBC Sports Bay Area & California

Dünyanın dört bir yanındaki beyzbol hayranları Shohei Ohtani için serbest oyunculuk kararını beklerken, özellikle de Körfez’de iki kez süperstar olan oyuncunun Giants’la sözleşme imzalayıp imzalamayacağını merak edenler için havadaki heyecan elle tutulur cinsten.

Ancak bu haftaki MLB Kış Toplantıları’nda Pazartesi günkü medya oturumunda Farhan Zaidi’den bir tür ipucu almayı ümit eden herkes, San Francisco’nun beyzbol operasyonları başkanının Nashville, Tennessee kulübüne katı bir yaklaşım getirmesi nedeniyle fena halde hayal kırıklığına uğrayacak. .

Bu, Oracle Park’ın serbest oyunculu oyuncuları San Francisco’dan uzak tutma yeteneği sorulduğunda Zaidi’nin takımın stratejisi hakkında bazı kırıntılar bırakmadığı anlamına gelmiyor. Özellikle sol elini kullananlar.

“Barry’yi mi kastediyorsun?” [Bonds]Al-Zaidi gazetecilere sordu: Evan Wiebeck aracılığıyla Mercury News’den.

“Barry’nin ibrazında, orada oynadığı sekiz yıla göre daha iyi rakamlar vardı. Daha fazla gol attı ve evindeki OPS’si daha iyiydi. … Bunu herhangi bir nedenle aradığımdan değil. Sadece gerçek meraktan başka.”

Hiçbir nedeni yok mu? ilginç.

Takımlar, slugger’ın isteği üzerine Ohtani’nin görüşmelerini gizli tutarken, son kararı yaklaşırken Giants’ın iki kez AL MVP ödülü için finalist olacağına inanılıyor.

Ve eğer Ohtani’nin Oracle Park’ın kendi genel yerli üretimini nasıl etkileyeceği konusunda herhangi bir çekincesi varsa, Al-Zaidi haklı — 494 maçta Home Run Kralı, Bonds’un kariyeri boyunca sahada oynadı ve 1.289 OPS ve 160 home run ile .335/.526/.763’e ulaştı.

Bonds’un Oracle Park’ta 2000’den 2007’ye kadar olan yüzde 11,4’lük home run oranı, 22 sezonluk kariyeri boyunca deplasmanda kaydettiği yüzde 7,5’lik skordan daha iyi ve üçüncü ve kraldaki OPS’si, kariyerindeki yüzde 7,5’lik skor olan 1,037 OPS’den daha iyi. . Eğer Bonds atıcı dostu bir sahada bunu başarabilir ve rekorlar kırabilirse, bu sert vuruş yapan Ohtani için iyi bir işarettir.

READ  Jay Glazer'a göre 49ers QB Brock Purdy, maçların ikinci yarısında 'dehşete düştü' - NBC Sports Bay Area & California

Bu üstün yeteneklerin karışımının McCovey Cove’a geldiğini hayal etmek zor değil. Ancak Giants’ın hedefinde Japon atıcı Yoshinobu Yamamoto, dış saha oyuncusu Cody Bellinger ve Güney Koreli dış saha oyuncusu Jung Ho Lee gibi başka serbest oyuncu hedefleri de var.

Al-Zaidi gazetecilere verdiği demeçte, “Önümüzdeki bir veya iki hafta içinde bazı olayların gerçekleşmesine doğru gidiyoruz gibi görünüyor” dedi. “Fakat bunu söylemek zor. İlgilendiğimiz oyuncularla elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz, ancak menajerler ve oyuncular kolları sıvayıp ne zaman sıvayabilecekleri konusunda tempoyu kontrol ediyorlar. Toplantıların ilk günü, yani eğer bazı anlaşmalar önümüzdeki hafta başlarsa, bu bizi sektör olarak programın biraz ilerisine taşıyacak.

Artık Giants hayranlarının yapabileceği tek şey sabırla beklemek.

Giants Talk Podcast’ini indirin ve takip edin