Ekim 6, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Faturalar ve Sonuç.

Faturalar ve Sonuç.

AFC halter mücadelesinde, faturalar İlk grevler Pazartesi gecesi Ziyaretçilere karşı karşılaştıklarında indi devler. Haymark Stadı’ndaki hareketli kalabalığı tarafından oyun dışı bırakılan Buffalo, devreyi 17-7 önde geçti.

Her iki takım da ilk turda gol attı. Bono, Reggie Gilliam’ın 11 yarda iniş yapması karşısında 7-0 öne geçti. Devler, Derek Henry iki metre öteden itilmiş toprak bulduğunda karşılık verdi. Henry, sekiz konserde sadece 12 yard koşarak, yarının geri kalanında çok az başarı elde etti.

Henry nötralize olurken, Bills ikinci çeyreğe hakim oldu. Çeyrek ortasında Tyler Bass’ın 49 yarda hedefindeki liderliği yeniden kazandılar. Buffalo savunmasını hızlı bir üç sayılık atış yapmaya zorladıktan sonra, ilk yarıda 203 yarda atan Josh Allen, iki dakikalık uyarısından önce Jake Comero’ya 40 yarda vurdu. Büyük oyun, Allen’ın dört yarda pasını Stefon Diggs’e geri verdi ve bu da Buffalo’nun liderliğini ikiye katladı.

Asya ağır siklet maçının detaylarını ortaya çıkarırken, aşağıdaki canlı blogu takip edin.

herkes NFL oranları Via Caesars Sportsbook

nasıl izlenir

Tarih: 19 Eylül Pazartesi | zaman: 19:15 ET
Alan: Haymark Stadyumu (Orchard Park, New York)
Televizyon:
ESPN | Aktarım: fuboTV (buraya tıklayın)
Takip et: CBS Sports uygulaması
Olasılık: Faturalama -10, O/U 47,5

READ  Bryce Harper sakatlık güncellemesi: Phillies yıldızı Padres'ten Blake Snell tarafından sahadan vurulduktan sonra sol baş parmağını kırdı