Aralık 1, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Fortnite Cadılar Bayramı için Alan Wake, Michael Myers ve Jack Skellington’ı işe alıyor

Fortnite Cadılar Bayramı için Alan Wake, Michael Myers ve Jack Skellington’ı işe alıyor

Fortnite’ın yıllık Cadılar Bayramı eğlencesi bir yıl daha geri dönüyor ve bu kez battle royale oyununda birkaç ünlü arkadaş yer alıyor.

Remedy’den Alan Wake, etkinliğin ilerleyen dönemlerinde kostüm olarak satın alınabilecek ve muhtemelen uzun zamandır beklenen Alan Wake 2’nin (27 Ekim’de yapılması planlanıyor) lansmanına denk gelecek şekilde zamanlanmış olacak.

Tim Burton’ın The Nightmare Before Christmas filminden Jack Skellington da Fortnite’a katılıyor – Cadılar Bayramı’nda Michael Myers’la birlikte Noel Baba Jack’i gibi giyinmesine de bayılıyorum.


Fortnite’ın yıllık Fortnite Kâbusları etkinliği 2023’te geri dönüyor.

Adada da pek çok değişiklik var: bazı yeni ve geri dönen silahlar (Kabak Fırlatıcı ve Cadı Süpürgesi dahil) ve ayrıca dalgalar halinde Küp Canavarlarını alt etmenizi sağlayan Fortnite’ın hayranların en sevdiği Horde Rush modunun geri dönüşü bir ekibin parçası olarak.
Oyun içi Cadılar Bayramı karakter modelinden Michael Myers'ı gösteren Fortnite çizimi.

Jack Skellington ve Michael Myers Fortnite’ta. | Resim kredisi: Epik Oyunlar

Ah, ayrıca Bogstick adında kabus yakıtına benzeyen tüyler ürpertici yeni bir Balık Çubuğu türü var.


Fortnite görselleri, şeytan kedi ve bataklık balığı çubuğu da dahil olmak üzere çeşitli oyun içi karakter modellerini sergiliyor.
Bogstick sağda. | Resim kredisi: Epik Oyunlar

Fortnite ayrıca adanın bazı kısımlarını ele geçiren Kado Thorne adlı vampir çetesi liderini konu alan devam eden sezonluk görevleriyle de ilerlemeye devam ediyor. Sızıntılar, önümüzdeki haftalarda Thorne’un zaman makinesinin çalıştığını ve Fortnite’ın kapsayıcı hikayesinden tanıdık bir yüzün geri dönüşünü göreceğimizi ve hem bu bölümün, hem de ada haritasının yıldönümlerine yaklaştığını gösteriyor.

Alan Wake hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız Bertie, 2023 EGX öncesinde bu hafta Remedy CEO’su Sam Lake ile konuşacak ve siz de şimdiden sorularınızı iletebilirsiniz.

READ  Sony, oyuncular için bir sadakat programı olan PlayStation Stars'ı duyurdu