Şubat 1, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

FUSER 19 ARALIKTA TÜM ÇEVRİMİÇİ SATIŞ VE HİZMETLERE SON VERİYOR

FUSER 19 ARALIKTA TÜM ÇEVRİMİÇİ SATIŞ VE HİZMETLERE SON VERİYOR

DamatÇevrimiçi hizmetleri kapatılacak ve oyunun ve indirilebilir içeriğinin tüm satışları 19 Aralık’ta sona erecek, yayıncı NCSOFT ve geliştirici harmonikler duyurmak.

Müzik Parti oyunu kovuldu PlayStation 4Ve Xbox OneVe dönüştürürVe bilgisayar Karşısında buhar 10 Kasım 2020’de.

Aşağıda, dosya aracılığıyla oyuna genel bir bakış yer almaktadır. buhar sayfası:

etrafinda

hoş geldin Damat— Müziği arkadaşlarınızla birlikte kontrol ettiğiniz kesintisiz bir sanal müzik festivali! Dua Lipa’nın “Don’t Start Now”, Lil Nas X’in Billy Ray Cyrus ile yaptığı “Old Town Road (Remix)”, The Weeknd’in “Blinding Lights” ve daha fazlası gibi dünyanın en ünlü şarkılarından öğeleri karıştırın! Kendi benzersiz sesinizi oluşturmak, arkadaşlarınızla işbirliği yapmak, 250’den fazla arkadaş ve hayranın önünde CANLI bir Elmas Sahne şovu yönetmek ve benzersiz seslerinizi dünyayla paylaşmak için DJ Crate ile kazın!

Ana Özellikler

  • Dünyanın en iyi sanatçılarından bazılarının liste başı parçalarından oluşan eklektik bir kitaplık ve 200’den fazla DLC parçası ve çeşitli türlerden şarkılar parmaklarınızın ucunda.
  • 250’den fazla arkadaş ve hayran için Diamond Stage unvanı. Bu 7/24 canlı festivali oyun içinde izleyin DamatSosyal medya kanalları. Zorlukla kazandığınız elmaslarınızı oyun içi etkinlikleri oynadıktan ve harekâtta en baştan ana başlığa kadar çalışarak harcayarak primetime slotlarında bir yer kazanın ve çok oyunculu teknikler.
  • Zorlukları tamamlayın, yeni becerilerin ve araçların kilidini açın ve her biri kendi imza stiline sahip altı yaşam aşamasından daha büyük performans sergileyerek temelleri karıştırmaktan uzman düzeyindeki tekniklere kadar çalışın.
  • Freestyle Play’de özel efektlerle sonsuz miksajları keşfedin, keşfedin ve oluşturun. Dance, Latin/Caribbean, Pop’tan vokalleri, ritimleri ve melodileri birleştirin.
  • Rap/Hip-Hop, Rock ve Country şarkıları harika bir müzik çalma alanında.
  • İşbirliği ve platformlar arası çok oyunculu modda desteleri sahneye kilitleyin veya dünyanın dört bir yanından oyunculara karşı savaşlarda dikkatleri üzerine çekmek için yarışın.
  • Eşsiz kişiliğinizi ve tarzınızı yansıtan bir DJ yaratmak için saçınızı, kıyafetlerinizi, makyajınızı ve hatta dövmelerinizi özelleştirin! Ardından, tiyatro festivali gösterinizi piroteknik, ışık efektleri, video ekranları ve daha fazlasıyla özelleştirin.
  • Her hafta temalı oyun içi etkinliklere katılarak elmas stokunuzu büyütün. Diamond Shop’taki görünümünüzü DJ’iniz için yeni haftalık özelleştirilebilir öğeler, sahne kiti, yeni parçalar, döngü paketleri ve anlarınızı karıştırmak için müzik enstrümanları üzerinde harcayın.
  • Social Hub’daki en iyi karışımları keşfedin. Bir sonraki favori karışımınızı bulmak için kişiselleştirilmiş önerileri dinleyin veya kategorilere göz atın! İlham veren mikslerinizi ve harika performanslarınızı oyun içinde ve sosyal medyada paylaşın.
READ  Telefonunuz yakında parolalarınızın çoğunun yerini alabilir - Krebs on Security