Şubat 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Galaxy Watch 4 Classic’in fiyatı bu büyük fırsatla yarı yarıya düştü

Galaxy Watch 4 Classic’in fiyatı bu büyük fırsatla yarı yarıya düştü

Son güncelleme: 2 Temmuz 2023, 14:10 UTC+02:00

Galaxy Watch 6 serisinin gelmesiyle, Samsung’un eski Wear OS akıllı saatlerinde önemli fiyat indirimleri oluyor. En yeni nesil cihazlar olmadan yaşayabilen ve eski modellerle yetinebilen pazarlık avcıları için harika bir zaman.

Buna güzel bir örnek, Amazon’un şu anda neredeyse yarı fiyatına sattığı Galaxy Watch 4 Classic. Bluetooth bağlantılı (LTE’siz) daha büyük 46 mm model şu anda ABD’deki Amazon’dan 379$ yerine yalnızca 199$’a alınabilir. Tek yakalama, gümüş varyantı seçmeniz gerektiğidir.

Yazma sırasında, Galaxy Watch 4 Classic, Samsung’un fiziksel dönen çerçeveli en son akıllı saatidir. Söylentiler ve sızıntılar, Samsung’un bu özelliği bu ayın sonlarında çıkacak olan Galaxy Watch 6 serisinin piyasaya sürülmesiyle geri getireceğini gösteriyor.

Watch 6’nın çıkışına bu kadar yakın bir zamanda Galaxy Watch 4 Classic’i satın almayı düşünür müsünüz? Neredeyse yarı fiyatına, kesinlikle dikkate almaya değer. Özellikle Watch 6, Watch 4’ü geçersiz kılmayacağı için. Unutmayın, Samsung, bu yılın sonlarında Galaxy Watch 4 serisi için Wear OS 4 tabanlı One UI Watch 5 güncellemesini yayınlamayı planlıyor. Dolayısıyla, Temmuz ayından sonra 2021 akıllı saati, Watch 5 ve Watch 6 serilerinde olduğu gibi benzer sağlık ve kondisyon izleme iyileştirmelerinden yararlanacak.

Galaxy Watch 4 Classic’te %47 tasarruf etmekle ilgileniyorsanız, buna göz atın Amazon sınırlı süreli anlaşma. Amerika Birleşik Devletleri dışında başka bir pazardaysanız, bölgenize danışın SAMSUNG Çevrimiçi mağaza veya Amazon portalı. Şanslı olabilir ve bölgenizde benzer indirimler bulabilirsiniz.

READ  PSA: Zelda: Tears Of The Kingdom Haber Kanalı ücretsiz oyun içi öğeler sunuyor