Mayıs 27, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Game Freak’in Pre-Pokémon Platformer oyunundan Pulseman’ı artık NSO genişletme paketinde oynayabilirsiniz

Game Freak’in Pre-Pokémon Platformer oyunundan Pulseman’ı artık NSO genişletme paketinde oynayabilirsiniz
Resim: Oyun Çılgınlığı

Daha fazla Xenoblade Chronicles 3 DLC’si ve iki yeni amiibo içeren Indie World Direct haberleri sizin için yeterli değilse, Nintendo ayrıca Nintendo Switch Online Genişletme Paketi’ndeki Sega Genesis/Mega Drive kitaplığına dört yeni oyun ekledi – hepsi bu son 24 saat içindeydi.

Street Fighter II’: Special Champion Edition ve Kid Chameleon heyecanlandırmak için fazlasıyla yeterli olsa da, Nintendo’nun duyularını karıncalandıran Pulseman’ın eklenmesi. Bunun nedeni, başlığın Pokémon Red and Blue’dan önceki günlerde çalıştığı Game Freak’ten gelmesidir.

تتمتع منصة ألعاب الحركة لعام 1994 بما يكفي من أسلوب اللعب في لعبة Mega Man-esque لإرضاء أي معجب من جانب Scroller ومع أسعار إعادة البيع للنسخ الأصلية من العنوان حاليًا مرتفعة جدًا بالفعل ، يسعدنا أن نرى أن بعض مشاريع Game Freak غير بوكيمون هي أصبح متاحًا بسهولة En büyük.

Oyunun neler sunabileceğine dair kısa bir özet için, Nintendo’dan aşağıdakilere göz atın:

Paulsman Film, hırslı dahi bilim adamı Duke Waruyama’nın galaksiyi fethetmeyi planladığı 2015’in uzak geleceğinde geçiyor. Ama Pullsman adında kahramanca, heyecanlı bir çocuk onu durdurmak için burada! Game Freak tarafından geliştirilen bu canlı yandan kaydırmalı oyunda Pulseman’ın maceraları onu bilgisayar ağlarının içine ve dünyanın dört bir yanındaki şehirlere götürüyor.

Sega Genesis/Mega Drive kitaplığının bir parçası olan Pulseman, yalnızca Nintendo Switch Online + Expansion Pack üyeliği olanlar tarafından kullanılabilir. Ancak Game Freak’in canavarları yakalamak/dövüşmek dışında neler yapabileceğini görmek için can atıyorsanız (söz konusu solitaire oynarken akılda kalıcı melodiler veya at yarışları değilse), bu, yükseltme yapmak için mükemmel bir bahane olabilir.