Mart 21, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

General Motors Ben Chirington korsanların tuhaflığını tartışıyor

General Motors Ben Chirington korsanların tuhaflığını tartışıyor

Pirates genel menajeri Ben Chirington bugün sezon finali basın toplantısını düzenledi ve birçok resmi olmayan konuyu kapsamlı bir şekilde tartıştı. Pittsburgh Posta Gazetesi Jason McKee ve diğer muhabirler. Bucs 62’den 100’e çıkarak yedinci galibiyet sezonunu duyururken, Cherington genç takımın oyuncusu arasında hem sahada hem de kulüpte bazı ilerlemeler kaydedildiğini hissetti.

Bu genç çekirdek, bir bilgisayar korsanının yeniden oluşturma stratejisinin anahtarıdır, ancak belirli yerlere bazı kıdemli yardımlar eklenebilir. Cherington, ilk üs, başlangıç ​​dönüşü ve avlanmanın bir dereceye kadar ihtiyaç duyulan alanlar olduğunu kaydetti, ancak bir toplama noktası durumunda, GM dedi “Örgütsel olarak, bu pozisyon hakkında giderek daha iyi hissediyoruz. Büyük lig düzeyinde, işi gerçekten seviyorum Jason gecikme Ve Tyler Heinemann o yaptı. “

Bu yeni bir anlaşma olabilir Roberto PerezCherington korsanlara söylese de “kapıyı açık tutPerez’in durumu hakkında.Geçen kış bazı veteranlarla birlikte bir yıllık 5 milyon dolarlık bir sözleşme imzalandı ve Perez sadece 21 maçta forma giydi ve sezonun geri kalanına mal oldu. Asistan için arka arkaya sakatlıklarla dolu sezonlar Tecrübeli oyuncu ve Perez sağlam bir savunma kaydıyla iki kez Altın Glover olsa da, son kareli sağlık durumu, garantili bir anlaşma alırsa, serbest oyuncunun fiyatını kesinlikle düşürecek. hiç.

Tabii ki, düşük fiyat, Perez’in Pittsburgh’da kalma şansına yardımcı oluyor, çünkü maaş bordrosu bir kez daha Bucs’ın rastgele kararlarında önemli bir faktör. Cherington, “Kazanacak kaynaklara sahip olduğumuzu ve kazanmaya başladığımızda bunu sürdürebileceğimizi düşünüyorum.Ancak bu açı döndürülene kadar korsanların büyük bir harcama yapacağına dair bir beklenti yok gibi görünüyor.

Bucs’ın beyzbolda kazandığı son dönemde (2013-2015 sezonunun başlamasından sonra arka arkaya üç kez) mülk bütçeyi fazla zorlamadığından, Pirates’in düşük harcamaları Pirates hayranları tarafından uzun süredir eleştiriliyor. Yolun aşağısında daha fazla harcama sözü, başarı için sabırsız olan hayran kitlesinde pek hoş karşılanmaz, ancak Cherington, ön ofisinin yeniden inşa sürecinin mevcut gerçeklerine odaklandığını söyledi.

READ  Cleveland Guardians'ın yeni COVID-19 vakası yok; Anıt teknik direktörü Karl Willis yönetecek

Pittsburgh gibi bir şehirde, kazanan takımın başka bir yerde bulunmayacak şekilde kurulmayacağı bir yerde, maaş bordrosuna odaklanmanın doğru bir şey olduğunu düşünmüyorum.dedi Cherington. “Sorunun nereden geldiğini anlıyorum ama her gün uyanma ve işimizi yapma şeklimiz, düşündüğümüz bir şey değil.. “

Bu nedenle, ilk kural geleneksel olarak bazı katı üretimin daha düşük bir fiyata bulunabileceği bir yer olmasına rağmen, korsanlar sıradan ihtiyaçları için bankayı kırmazlar. Aynısı rotasyonlar için de geçerli olabilir ve Bucs geçen sezon sahada başarılı oldu. Jose QuintanaBir yıllık, 2 milyon dolarlık serbest oyuncu anlaşması imzaladıktan sonra bir yıllık iyileşme. Genel istek listesi açısından, Cherington, kadroya daha fazla isabet ve yalnızca ilk temel noktada değil, bir bütün olarak diziliş için daha fazla temel koşucu eklemeyi umuyor.

Sherrington Ağustos ayında söyledi Derek Shelton’ın Pittsburgh’un menajeri olarak geri döneceğini ve Cuma günü Sherrington, koçluk kadrosunun da ne olursa olsun elde tutulacağını da sözlerine ekledi.Birinin başka bir yerde ya da başka bir yerde bir şans elde ettiğini düşünmek. Bir şey olursa, Cherington, Bucs’ın zaten derin olana daha fazla personel ekleyebileceğini ima etti. sanat cihazı.