Nisan 2, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Giants’ın şutörü Michael Conforto, 17 aylık bir aradan sonra yoldan çekiliyor

Scottsdale, Arizona. Büyük liglerde 750’den fazla maç oynadığınızda veya tüm kariyerinizi New York gibi bir şehirde ışıklar altında geçirdiğinizde bahar ilkleri genellikle önemli değildir, ancak Michael Conforto yardım edemedi ama hissetmek o Pazar belirleyici bir andı.

Conforto, omuz ameliyatı nedeniyle 2022 MLB sezonunu kaçırdı, ancak Pazar günü Giants için atanmış smaçördü ve Scottsdale’de baharın ilk maçında önde giden bir lider oldu. Bu, Conforto’nun 3 Ekim 2021’den beri bir oyundaki ilk görünümüydü ve San Francisco, Cincinnati Reds’i 7-6 yendi.

Conforto, “Kesinlikle biraz gergindim, biraz kelebeklerim vardı. İlk maçtan sonra gittiler, ancak yine küçük bir başlangıç ​​gibi geldi,” dedi. “Açılış Günü’nde o duyguları tekrar yaşayacağımdan eminim ama geri dönmek çok güzeldi. Tekrar orada olmak çok güzel hissettirdi.”

Giants, normal dizilişte olmasa da, Pazar günü kadroda öngörülen üç futbolcuya da sahipti. Conforto, omuz rehabilitasyonunu bitiriyor ve kampın ilk iki haftası için bir DH alacak, ancak Giants, açıcı aracılığıyla sol sahada oynamaya hazır olmasını tamamen bekliyor. Mitch Hanegger’in sağdan başlaması planlanıyor, ancak Pazar günü birkaç tekrarı kaldı. Mike Yastrzemski merkezde başladı.

Büyük potansiyele sahip bir grup olan Giants için sahada yeni bir görünüm olurdu. Haniger, 2021’de 39 gol attı ve Conforto, 162 maçta üç sezonda en az 27 gol attı. Yastrzemski plakada hayal kırıklığı yaratan bir yıla yaklaşıyor, ancak zamanın yüzde 81’ini değiştirdi ve yeni kurallardan diğer tüm Devlerden daha fazla fayda sağlayabilir.

Conforto, kadronun derinliğine hayran olduğunu ve sol veya sağ olarak eşit derecede rahat olacağını söyledi. Haniger sağ alanda çok daha fazla deneyime sahip ama diğer virajda da hızlanma üzerinde çalışıyor.

Conforto, “Mitch ve ben köşelerde çok oynadık. Bu noktalar bize çok tanıdık geliyor,” dedi. “İkisinde de oynadım ve her şeyin pozisyonunun nasıl değişeceğini göreceğiz. Sağda veya solda olmanız umurumda değil – ikisinde de çok oynadım.”

READ  Heads news: Mock, Terek Hill'in yerini almak için ticaret yapan patronlara sahip

— Bir yıl önce Alex Cobb, hızlı topunda biraz daha canla Giants kampına geldi. Bu bahar, başka bir yeni üye, atıcılarından en iyi şekilde yararlanmakla tanınan veri odaklı bir tesis olan Driveline Baseball’da antrenman yaparak geçen bir kıştan yararlanıyor olabilir.

Shawn Mania’nın hızlı topu, iki vuruşunda 93-96 mil idi. Geçen yıl kampın başlarında 88-90 mil olduğunu söyledi.

Maneh, “Bugün tempo harikaydı,” dedi. “Şeylerin genel konumu ve ikincil sahalar en iyisi değildi, ancak ilk gezimde kesinlikle kabul ederdim.”

Manaea, geçen sezon San Diego Padres ile ortalama 91.2 mil / saatti ve sadece iki kez 96 mil vurdu. Yılın başında herkes elinden gelenin en iyisini yapsa da, Giants’ın bunun bir şekilde sürdürülebilir olduğuna inanmak için iyi nedenleri olabilir. Cobb geçen baharda Philo’yu yükseltti ve ortalama hızlı top hızı 2022’yi önceki sezona göre 2,1 mil daha iyi tamamladı.

Kappler, Al Mana için “Fiziksel olarak iyi durumda,” dedi. “Doğumda oyalanıyor. Onu San Diego ve Oakland ile doğum pozisyonundayken görmüş, sağlıklı ve yeterince dinlenmiş durumda, genellikle çok sert atış yapıyor. Bu yüzden, bu hiç de şaşırtıcı değil.”

— Her oyun, yeni kurallarla hayata yeni bir farkındalık getiriyor gibi görünüyor. Pazar günü Conforto, genellikle bir hakem olarak zamanınızı alabileceğinizi, ancak saha saatiyle değil, işaret ediyordu.

“Genellikle kendimi kötü hissettiğimde, tabağa ulaşmadan önce sonsuza kadarmış gibi geliyor” dedi. “Oyun hızlı ilerliyor. Hızlı.”

İLGİLİ: Posey, Başka Bir Devler Şampiyonası için “Gizli Sosu” Özetliyor

– Shaun Hill bir çifte vurdu ve iki rahatlama devresinde yalnızca bir vuruşa izin verdi. Sonra çok nadir görülen bir şey yaptı: 1,80 boyundaki yeleyi küçük gösterdi. İki erkek kardeş kulüpte yan yanalar ve Minder, insanların ona artık Koca Sean diyemeyecekleri konusunda şaka yaptı çünkü o Hailey. Peki aşılayıcı nedir?

READ  Chelsea sahibi Abramovich ve Rosneft şefi Sechin, İngiliz yaptırımlarıyla karşı karşıya

“Bence artık normal Sean,” diye şaka yaptı.

Giants Talk Podcast’i indirin ve takip edin