Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

GIGABYTE, GeForce RTX 40 SUPER serisini doğruladı

GIGABYTE, GeForce RTX 40 SUPER serisini doğruladı

Gigabyte, RTX 4080 SUPER, RTX 4070 Ti SUPER ve RTX 4070 SUPER SKU'larını listeliyor

Gigabyte Rusya, tarafımızdan tespit edilen NVIDIA'nın yeni RTX 40 serisini listeliyor @momomo_us.

Şirket, yakında çıkacak RTX 40 SUPER modellerinin listesini açıkladı. AET sızıntısındaki kapsamlı listeyle karşılaştırıldığında, bu liste önemli ölçüde daha kısadır ve bu da gerçek lansman dizilimini temsil etme olasılığının daha yüksek olduğunu gösterir. Gigabyte gibi şirketler genellikle bir noktada piyasaya sürülebilecek düzenleyici kurumlara uzun SKU listeleri gönderir, ancak nihai lansman listesi daha kısa olma eğilimindedir.

Bu bağlamda RTX 40 SUPER listesinde, esasen EAGLE modellerinin beyaz versiyonu olan EAGLE ICE modelleri yer almayacak gibi görünüyor. Yani bu modellerin ileriki bir tarihte tanıtılacağı açık. Ek olarak sağlanan menü, her model için bellek yapılandırmasını sağlamlaştırır ve daha önce belirsiz olabilecek bilgileri güçlendirir.

RTX 40 SUPER serisi, Kaynak: Gigabyte Rusya

Daha önce açıklığa kavuşturulmamış bir detay olan AORUS Master'ın tüm RTX 40 SUPER modelleri için sunulacağını belirtmekte fayda var. Bu özel model, Gigabyte'ın AORUS XTREME'den sonra ikinci amiral gemisi modelidir. Gigabyte'ın, RTX 4090 gibi amiral gemisi birimleri hariç, XTREME varyantının kullanılabilirliğini belirli SKU'lar için kısıtladığını belirtmek gerekir.

RTX 40 SUPER serisinin 8 Ocak'ta, RTX 4070 SUPER serisinin ise 17 Ocak'ta resmi olarak tanıtılması planlanıyor. Gigabyte tarafından sağlanan liste, yönetim kurulu ortaklarının ilk gün tüm kadrolarını açıklayacaklarını ve spekülasyona yer bırakmayacaklarını doğruluyor.

kaynak: Büyük BritanyaREAD  Samsung Camera Assistant nihayet daha fazla Galaxy cihazına geliyor