Mayıs 26, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Google, Android 14 çalıştıran Pixel telefonlardaki Mesajlar için bir düzeltme sunuyor

Google, Android 14 çalıştıran Pixel telefonlardaki Mesajlar için bir düzeltme sunuyor

Geçen haftaki Android 14 Beta 1.1 bazı sorunları hafifletirken, bugün en son Google Mesajlar beta sürümünde RCS istemcisini kullanılamaz hale getiren farklı bir hata ortaya çıktı.

5/3 Güncellemesi: mesajları serbest bırakın.20230502_01_RCO1.phone.openbeta_dynamic bugün bir hata düzeltmesiyle beta kanalında çıktı. Güncellemek artık güvenli Play Store aracılığıyla Bu yeni sürüm ile yaygın olarak kullanılabilir.


Orijinal 5/2Bugün yayınlandı, sürüm20230428_01_RC00″, Pixel telefonda hafif bir tema etkinleştirilmişse uygulamanın sık sık kilitlenmesine ve açılmayı reddetmesine neden olur.

İşin garibi, uygulama, son konuşmanızı göstermek için sistem karanlık temasıyla başlayacak, ancak tıklamak, uygulamanın hemen çökmesine neden oluyor. Pixel 7 Pro’da garip bir gri arka plan ve okunması zor siyah metin var.

Etkilenenler için, Uygulama bilgilerine gidin (ana ekranınızdaki Mesajlar simgesine uzun basarak) ve ‘Güncellemeleri kaldır’ için sağ üst köşedeki tam menüye dokunun. Uygulama bundan sonra tekrar kullanılabilir olacak, ancak Mesajlar’ın eski bir sürümünün kullanılmasıyla ilgili bazı başlangıç ​​sorunları olabilir. Ayrıca şunları yapabilirsiniz: Uygulamanın beta programından çıkın (Veya bunu bir Mağaza Listesini Oynat) ve ardından en son kararlı sürüme güncelleyin.

Bu sorunun ciddiyeti nedeniyle, Google bir Mesajlara güncelleme Yakında Android 14 Beta kullanıcıları için bu sorunu ele alacaktır. Aynı sürümde Android 13 çalıştıran Pixel telefonlarda herhangi bir sorun görmüyoruz.

Google Mesajlar’da daha fazlası:

FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

READ  "Boğazım hâlâ çiğ": Redfall'dan Harvey Smith, Arkane Austin'in sonu hakkında düşünüyor