Eylül 26, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Google Meet, sesi kolayca açmak için Zoom hilesini çaldı

Google Meet, sesi kolayca açmak için Zoom hilesini çaldı

Google gereksiz kompleksler gerçekleştirirken Meet ve Duo’yu birleştirme süreci uygulamalarda, Zoom’dan kopyalanan bir özellik artık karışıma ekleniyor. içinde Google Workspace blogunda güncellemeAncak şirket, Google Meet’in yakında size boşluk tuşunu basılı tutarak sesinizi geri getirme ve serbest bırakarak sizi tekrar susturma yeteneği vereceğini duyurdu.

Zoom’u sık kullanıyorsanız bu özellik size çok fazla gibi gelebilir. Bas konuş özelliği – Çünkü temelde aynı şey. Zoom, en az 2020’den beri bu özelliğe sahiptir ve bir toplantı sırasında konuşmak istediğinizde ancak sesi uzun süre açmak istemediğinizde kullanışlıdır.

Google, 9 Eylül’de tüm Workspace kullanıcılarına kısayolun kendi sürümünü sunmaya başlayacağını, ancak bunu görmenin 15 gün kadar sürebileceğini söylüyor. Orada olduğunda, varsayılan olarak açık olmaz, bu nedenle Google Meet ayarlarınızdan etkinleştirmeniz gerekir.

şaşırtıcı bir şekilde, Google’ın Duo ve Meet’i entegre etme çabaları Yeni Meet’ten (Duo ve Meet’i birleştiren uygulama), eski Meet’ten (orijinal) ve Meet’e giden Duo kısaltması. Bu gerçekten sadece Google’ın düşünebileceği bir şey. dedi, ben kesinlikle emin Yeni bas-konuş özelliği yeni Google Meet’a geliyor, ancak Google sonunda bunu durduracağı için (yerel) Meet uygulamasına geçip geçmeyeceği hala tam olarak belli değil. kenar Bir şeyleri netleştirebileceklerini görmek için Google’a ulaştım ama hemen cevap vermediler.

READ  Kripto para madencileri daha ucuza GPU satıyor