Kasım 29, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Görünüşe göre yeni Guilty Gear Strive veya DNF Duel duyurusu bu hafta sonu geliyor

Görünüşe göre yeni Guilty Gear Strive veya DNF Duel duyurusu bu hafta sonu geliyor

Geçen ayki Evo 2022’den bu yana Arc System Works’ün önünde işler oldukça sessizdi, ancak görünüşe göre bu çok yakında değişmek üzere.

CEO Taco 2022 Turnuva organizatörü Alex Jebailey, bu hafta sonu Guilty Gear Strive ve/veya DNF Duel için gelen duyuru(lar) gibi görünen şeylerle dalga geçiyor.

Alex Jebailey Twitter’da şunları yazdı: “Az önce @ArcSystemWorksU’daki arkadaşlarımdan #CEOtaku Sahnede/Broadcast’ta #FGC for Finals Day’e katıldıkları için özel bir yorum daha aldım.”


Tweet’e, geçen yıl olanlardan biraz tanıdık gelebilecek bir flash sürücü fotoğrafı eklendi.


CEO 2021 sırasında Jbeili tweet attı Neredeyse tamamen aynı Hangi ortaya çıkarmak için fragman oldu baikin çekişme içinde BlazBlue: Cross Tag Battle ve BlazBlue: Central Fiction’a ağ geri al simgesi geliyor.


Bu flash sürücünün üzerinde daha önce olduğu gibi bir fragman yazılmamış, ancak bu oyunu zaten görmüştük.


Guilty Gear’ın başka bir karakteri daha var Bu yıl sonbahar mevsiminde yayınlandı Yan yana / çoklu oyun beta testi ve çoklu oyun güncellemesinden sonra.


DNF Duel, oyunun arkasındakilerin Haziran ayında piyasaya sürülmesinden bu yana gelecekteki DLC ve içerik hakkında tamamen sessiz olduğunu düşünürsek, muhtemelen daha ilginç olacak. – ve burada Şimdi kesinlikle bir şeye ihtiyacı var.


Jebailey, sahip olduğu her sırrın Finaller Günü’nde gösterileceğini söylediğinden, hayranların yarın 25 Eylül’ü izlemesi gerekiyor.


DNF Duel Top 8’in 15.00 ET / 12.00 PT civarında başlaması planlanıyor ve Strive Finalleri 19.00 ET / 4PM PT civarında başlayacak, bu yüzden bunlar muhtemel zamanlar olacak Dikkat edin – ama elbette her şeye sahip olacağız en son güncellemeler hazır olur olmaz burada.

READ  Modern Warfare 2 Burger King kostümü harika bir fiyata yeniden satıldı