Temmuz 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Gran Turismo 7 PS5, PS4 Patch, sunucuları 24 saat sonra geri yükler, mikro işlemlerle ilgili çok sesli dijital geri bildirim

Gran Turismo 7 PS5, PS4 Patch, sunucuları 24 saat sonra geri yükler, mikro işlemlerle ilgili çok sesli dijital geri bildirim

Gran Turismo 7 Sunucular, 24 saatlik beklenmedik ve benzeri görülmemiş kesinti süresinin ardından geri yüklendi. PlayStation 5 ve PS4, oyun ilerlemesini kaydetmek için internet bağlantısı gerektirdiğinden, geçen gün boyunca tüm deneyim büyük ölçüde oynanamaz hale geldi. 354.5 MB ağırlığındaki yeni güncelleme, sürümü tekrar çevrimiçi hale getiriyor.

Polyphony Digital’den yama notları:

  • Araba koleksiyonunun kullanılmış arabaların ve efsanevi arabaların bayilerinde görünmemesi sorunu düzeltildi.
  • Oyunun bazı durumlarda dünya haritasına ilerlememesi ve oynamayı imkansız hale getirmesi sorunu düzeltildi.

Seri yapımcısı Kazunori Yamauchi’nin de sahibi Ara hakkında yorum yapın: “Hemen önce 1.07 sürümünü güncelleyinBu yazımızda, PS5 ve PS4 ürün sürümlerinde oyunun bazı durumlarda düzgün başlamaması sorunu tespit ettik. Bu, geliştirme makinelerinde veya yayın öncesi KG oturumlarında yapılan testler sırasında görülmeyen nadir bir sorundu, ancak kullanıcılar için veri kaydetmenin güvenliğine öncelik vermek amacıyla, 1.07 güncellemesinin yayınını durdurmaya karar verdik ve 1.08 yama güncellemesi. Gecikmenin nedeni bu. Geç rapor için herkesten içtenlikle özür dilerim.”

Bu mantıklı, ancak tüm oyunun çevrimdışı olduğu 24 saat boyunca iletişimin daha iyi olabileceğini iddia edebiliriz.

Ayrıca hayranların şu anda Gran Turismo 7 ile ilgili tek endişesi bu değil: Oyun içi para birimi ödülleri 1.07 güncellemesiyle değiştirildibu da 70 £/70 $ sürümündeki mikro işlemlerle ilgili soruları gündeme getiriyor.

Yamauchi şunları söyledi: “Gran Turismo 7’de kullanıcıların mikro dönüşümler olmadan bile çok sayıda arabadan ve yarıştan keyif almalarını sağlamak istiyorum. Aynı zamanda, arabaların fiyatlandırılması onların değerini ve nadirliklerini ileten önemli bir unsur, bu yüzden bence öyle. bunları gerçek dünya fiyatlarıyla ilişkilendirmek önemlidir.Gran Turismo 7’yi çeşitli arabaların farklı şekillerde keyfini çıkarabileceğiniz bir oyun yapmak istiyorum ve mümkünse oyuncunun belirli olayları tekrar tekrar mekanik olarak tekrar etmesi gerekiyor.”

READ  Tactics Ogre: Yeniden doğuş açıklaması, ekran görüntüleri ve çıkış tarihi PlayStation Store fiyat takibinde görünüyor

Devam etti, “Ek içerik, ek yarış etkinlikleri ve bunu yapıcı bir şekilde çözecek ek özellikler için güncelleme planları hakkında sizi zamanında bilgilendireceğiz. Şu anda bununla ilgili ayrıntıları açıklayamam, ancak bunu yapmayı planlıyoruz. Mümkün olduğu kadar çok Oyuncunun oyundan zevk alabilmesi için Gran Turismo 7’yi incelemeye devam edin. Herkes Gran Turismo 7’nin gelişimini oldukça uzun vadeli bir bakış açısıyla takip edebilirse gerçekten memnun oluruz.”

Dürüst olmak gerekirse, bu korkunç bir açıklama ve sıcak bir şekilde karşılanan bir versiyonun yayınlanmasından sadece iki hafta sonra bu bariz tuzaklara düştüğünü görmek utanç verici. Gran Turismo 7 harika bir yarış oyunudur Serinin şanlı tarihindeki en iyi içeriklerden bazılarıyla, ancak gerçek arabaların “değerini ve nadirliğini” iletmek için oyun içi ekonomi modları olarak hareket etmek saçma bir ifadedir.

Ne yazık ki, eleştirel beğeni toplayan bir oyunun piyasaya sürülmesinden birkaç gün sonra, Polyphony Digital’in şimdi itibarını kurtarmak ve bu sürümün itibarını geri kazanmak için çok çalışması gerekecek. Gerçek bir kasıtsız hata!