Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Gran Turismo 7’nin diğer yıldızlarına daha yakından bir bakış – insanlar

Gran Turismo 7'nin diğer yıldızlarına daha yakından bir bakış - insanlar

Gran Turismo 7 Hem yeni hem de klasik, havalı, gerçeğe yakın yeniden yaratılmış arabalarla dolu. Araba ayrıntılarına gösterilen özen, orijinal PlayStation’daki ilk çıkışından bu yana Polyphony Digital yarışlarının ayırt edici özelliği olmuştur. (Meslektaşım Sam Byford Tam oyun incelemesi burada.)

4 Mart’ta PS4 ve PS5’te piyasaya sürülen en son sürüm, öncekinden daha da tatmin edici bir görüntü modu içeriyor ve yolculuğunuzu daha da olağanüstü hissettirmek için sonsuz yollar sunuyor. Ama içeriği düşük insanlara bakmak için kamerayı çevirmeyi bırakamıyorum.

Elbette, herhangi bir yarışı yeniden başlatmanın herhangi bir saniyesini durdurabilir, arabanızın etrafında dolaşabilir, kamera açısını uygun şekilde ayarlayabilir ve masaüstü arka planınız için hazır bir fotoğraf çekmeden önce diğer birçok ayarı yapabilirsiniz. Işın izleme ayrıntılarını (özellikle etkileyici bir şekilde arka lambalardan yansıyan ve etrafındaki ışık) yakınlaştırabilir veya arabanızın tuhaf (veya çok basit) yerlerde daha iyi görünmesini sağlamak için köşeler oluşturabilirsiniz. Yarış sırasında arabanızın maruz kaldığı çamuru, girintileri, çizikleri ve kırık farları veya arka lambaları korumayı seçebilir veya sürüşünüzün orijinal görünmesi için bazı ayarları değiştirebilirsiniz.

Buradaki tek resmim bile bir masaüstü duvar kağıdı olacak kadar iyi görünüyor.

Fotoğraf modunda beklediğimden çok daha fazla zaman harcadım Gran Turismo 7İnsanlara bakarak arabalardan biraz daha fazla zaman harcadım. Stadyumlar ve yarış pistleri insanlarla dolu, eminim ki geliştirici Polyphony Digital, arabaları kadar yakından araştırmamayı tercih edecektir. Ancak, katılan isimsiz katılımcıların fotoğraflarını çekmeyi takıntı haline getirdim. Elbette, bu arabaları vurmaya kıyasla normal bir iş, ama birinin insanlarla bir olması gerekiyor.

Seçtiğim örnekleme, PS2 döneminin çokgen zevkleriyle karıştırılmış gerçek insanların taramalarının bir karışımı gibi görünüyordu. Tüm bu çekimleri PlayStation 5’te yakaladım.

READ  Overwatch 2, gizli bir güncellemede özel bir artı işareti ayarı ekler