Eylül 24, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Gürcistan’daki katillerin Rus halkına “kardeşleri” olduğunu söylemelerinin ardından yuhalamalar ve grevler. Gürcistan

Gürcistan’daki katillerin Rus halkına “kardeşleri” olduğunu söylemelerinin ardından yuhalamalar ve grevler.  Gürcistan

The Killers, solisti Brandon Flowers’ı yuhaladıktan sonra özür diledi Rusya’nın 2008’de işgal ettiği eski Sovyet ülkesi Gürcistan’daki bir konserde bir Rus hayran sahneye çıkarak seyircileri birbirlerini “kardeş” olarak görmeye çağırdı.

Salı gecesi Gürcistan’ın Batum kentinde verilen konserin sonlarına doğru grup, “For Reasons Unknown” sırasında bir adamı yanlarında davul çalması için davet etti.

Kalabalığa “Buraların törelerini bilmiyoruz ama bu adam Rus,” dediği duyuluyor. “Rossi’nin buraya gelmesinden rahatsız mısın?”

Seyircinin bir kısmı konseri terk etti @katiller Grubun solisti, Rus bir davulcuyu sahneye davet eden ve herkesin “kardeş” olduğunu söyleyen yuhalamanın ardından Gürcistan’ın Karadeniz Meydanı’nda protesto gösterisi yaptı. pic.twitter.com/mhtklWIOKf

– Formül Haberleri | İngilizce (FormülGe) 15 Ağustos 2023

Şarkıdan sonra Flowers, orada bulunanlardan daha fazla yuhalamak için olayı ele aldı. “Onlardan birinin kardeşin olup olmadığını anlayamıyorsun? O senin kardeşin değil mi?” diye sordu. “Hepimiz kendi ülkemizin sınırlarında ayrılıyoruz?… Ben senin Amerika’dan gelen kardeşin değil miyim?”

Çiçekler devam etti ve seyirciyi “burada birlikte olduğumuzu” kutlamaya çağırdı.

“Çirkinleşmesini istemiyorum” dedi. “Sizi görüyorum kardeşlerim.”

Kullanıcının konser veri tabanına göre, birkaç kişinin protesto amacıyla stadyumu terk ettiği bildirildi. setlist.fmKatiller gösterilerinin sonuna kadar oynadılar.

استمرت روسيا في احتلال 20٪ من الأراضي الجورجية بعد غزوها في عام 2008. منذ عام 2022 وبدء الحرب الروسية على أوكرانيا ، كان هناك تدفق للروس إلى جورجيا ، التي نالت استقلالها عن الحكم السوفيتي في عام 1991. وقد واجه بعض الروس رد فعل عنيف في الداخل , Dahil Rus yolcu gemilerinin gelişi takip ediliyor.

“Gürcistan’ın iyi insanları, niyetimiz asla kimseyi gücendirmek değildi!” Grup daha sonra yazdı ifade. “İnsanları davul çalmaya davet etme konusunda uzun süredir devam eden bir geleneğimiz var ve seyircilerden gelen ilk tepkiler, sahneden bu geceki seyirci katılımından memnun olduklarını gösterdi.”

Grup, Flowers’ın sahnedeki yorumlarının “The Killers’ın tüm izleyicilerinin ve hayranlarının” erkek ve kız kardeşler “olduğunu ima etmek anlamına geldiğini”, ancak anlamını kavradıklarını söyledi. yanlış anlaşılabilir.”

“Yanındayız ve yakında geri dönmeyi umuyoruz” dediler.

READ  Sushmita Sen'in cevabı, trollerin ona "altın arayıcısı" demesinden sonra bir mücevher: Tribune India