Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Haberler: Türk futbolunda büyük sök! Başkan açıkladı: Bursaspor’un kapanması gününde

Haberler: Türk futbolunda büyük sök!  Başkan açıkladı: Bursaspor’un kapanması gününde

Türk futbolunun en büyük külüblerinden Olan Bursaspor kapanma aşamasına geçti! Bursaspor Başkanı Recep Günay, Bursa yerel basınında yaptığı açıklamada şunları söyledi.Kulübün geleceğini kurtarmaya çalışıyoruz. UEFA’ya, CAS’a, TFF’ye şikayette bulunduk. Kamuoyunun olası da Bursaspor camiası gücüül olarak TFF’ye karşı dik dursun. Unulun vereceği karar külubun yaşamasana Veya kapanmasana neden olacak. Önümüzdeki hafta Göbek Olur. Bursaspor camiası büyükse, bu karar külubumüzün piyasaya kırTeddy.

class = “medyanet-inline-adv”>

“Brunlarinthan Gil Allerthirmiorlar”

Kune”Onlarda bunu biliyor ve fırtınalı havalarda kalıyor. Tahta Kolai Asilmayasak. Yasal ve ekonomik yonlerton pasvurular iptic. Bu bir günde çözülecek bir şey değil. Oh Kather sok brigmis ki ikki kunde nasıl bir haldesexin? Açık ve net sözleyeyim, bir sonraki evraklara göre neden klübün ortadayken istediğinizi yapın. Bursaspor’un yaşama şansı sıfır. Yasal olarak bir sesa alınmış. Para Olarac da Sesemesis. Bu cezayı hukuken kaldırmaya çalışıyoruz. 2 dönem değil 3 dönem cezamız var. Hatta fazladan da var. Teklifte bulunduk ve Puan Silme Cezası konusunda anlaştık. Bu durum kapatılırsa puan silmeyi kapatıyoruz. Biz bununla uğraşıyoruz. Kulübün geleceğini kurtarmaya çalışıyoruz. UEFA’ya, CAS’a, TFF’ye şikayette bulunduk. Kamuoyunun olası da Bursaspor camiası gücüül olarak TFF’ye karşı dik dursun. Unulun vereceği karar külubun yaşamasana Veya kapanmasana neden olacak. Önümüzdeki hafta Göbek Olur. Bursaspor camiası büyükse, bu karar külubumüzün piyasaya kır

class = “medyanet-inline-adv”>

Galatasaray'da Davinson Sanchez Choku!  İşte kaçıracağınız maçlar

Galatasaray’da Davinson Sanchez Choku! İşte kaçıracağınız maçlarHaberler

“Bursaspor’un 1,5 milyar dl’lik Borgu Savaşı!”

Başkan Recep Günay da şunları söyledi: “Phaslacini yaptiği bis elmiston’dan geliyor. Altyapımız pitta diplasmana usakla gidiyor. Bizden oluşan bir ekip, en iyi otel kalyorlar. Yönetim olarak biz ne kırışınsa, şükrümüzün zirvesinde olmasına rağmen yapıtık. Kulübe bungune kadar 1 TL bütü yazmadık. Elektrik, suyu kesilmedi. Biz ne yapmalıydık, da bu takımların durumları neydi? Bis Hergeston Fasla üzgün ve sinirliyiz. Doğru şekilde gösterelim. Ya da pascaccini yapıyorsun ya da yapıyorsun. Ya da sis gelin sis yabin. Bursaspor’un 1,5 milar TL borcu var. Hacizler var. Biz buğun sındık diyelim. Hey sonunda verki ödemesi var. TFF’den ihtarname geldi. TFF’den puan silme ve lig kontrol durumları değişkendir. Bis panlerla bununla uğraşırken, bir yere gitmiyoruz. Kidmak Kole. Sonra da soracaksin ‘Nereye gittiniz şimdi?’ Ölmek. Insanlarla Bu Kadar Oinamain. Bu iş o kadar kolay değil.

Türk futbolunda büyük şok Başkan duyurdu: Bursasporun kapanması ğündemde

2010 Ylinta Şampiyonu Olmustu!

READ  "Akuyu nükleer şirketi bir türk şirketidir"

class = “medyanet-inline-adv”>

Türk futbolunun 6 şampyonundan biri olan Bursaspor, 2009-2010’da tarihi bir şampyonluk yaşadı. Ertuğrul Sağlam’ın liderliğindeki yeşil-beyazlılar, Dimitar Ivankov, Ömer Erdoğan, Ali Tandoğan, Ivan Ergic, Pablo Batalla, Volkan Şen, Sercan Yıdılırırım şeşle mıştının piyonluk.

Likin’in oğlu Hafta Hayekon Firdinasine Sahne Olmustu. F.Bahçe sahasında Beşiktaş’ı 2-1 mağlup ederek şampiyon oldu.

Bursaspor, 1985-1986 sezonunda Türkiye Kupası’nı müzesine kazandı.

Türk futbolunda büyük şok Başkan duyurdu: Bursasporun kapanması ğündemde
F.Bahçe'ye bir sakatlık şoku daha!  İsmail Kartal'dan zorunlu değişiklik

F.Bahçe’ye bir sakatlık şoku daha! İsmail Kartal’dan zorunlu değişiklikHaberler

ÖNEMLİ YILDIZLARI TÜRK FUTBOLUNA KZANDIRDI

Bursaspor tarihinin birçok önemli yıldız oyuncusu Yetiştirdi. Okan Kocuk, Harun Tekin, Serdar Aziz, Ozan Tufan, Sercan Yıldırım, Volkan Şen, Serdar Kurtuluş, Serkan Zurtule, Ertuluş Enes Ünal ve Altay Bayındır, son yıllarda yaptıkları altyapı çalışmaları ile yeşil-beyazlıları, bedel ödemeden büyük takımlara kazandırdı. borçlar.Tahirinin en zor düglerini yaşıyor.

class = “medyanet-inline-adv”>

Türk futbolunda büyük şok Başkan duyurdu: Bursasporun kapanması ğündemde