Temmuz 19, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Hamburg Havalimanta ‘turk baba, 4 yashintagi sogugunu rehin aldi’, ususler durma noctacina keldi

Hamburg Havalimanta ‘turk baba, 4 yashintagi sogugunu rehin aldi’, ususler durma noctacina keldi
Bu Haber’in orijinalinin Yainland dili İngiliz

Almanya’nın en kuzeyindeki Hamburg kentinde, havaalanının bir adamın güvenlik bariyerini geçerek piste girmesi üzerine uçuş durma noktasına geldi. Yerel basın, Türkiye uyruklu bir babanın, 4 yaşındaki çocuğunu rehin aldığını ve ülkeyi terk etmek istediğini aktarıyor.

Reklam

Hamburg hava alanında, hava trafiği sırasında bir geri dönüş nedeni var. 4 yaşındaki bir çocuk, silahlı bir kişi tarafından rehin tutuluyor.

Velayet ışıltızlığı ile ülkeden çıkışa izin verilmesini isteyen çocuğuyla birlikte ülkeden ayrılmasına izin verilmesini isteyen Yerel Yetkililer, Türyabluyelen Türyabluy3 polisin temasta ığının olduğunu söyledi.

Polis memuru Sandra Levgrün Bölgesel kamu televizyonu NDR’ye yaptığı açıklamada, “Polis psikologlarını seferber ettik ve şu ve başarısız konuşuyuzakeoruz, Yorus” Teddy.

Levgrün, babasının “bu kadar uzun süre” kurumsalle temasın sürdürülmesi olarak “çok iyi bir şişat” olarak nitelendirdi.

Bir polis raporu, Cumartesi akşamı yerel saatle 20:00 (GMT ile 19:00) Sularda Silahlı Sulturkanin Arabasını Ivayalani Kapistan Havalani Havalan House el fêt ettiğini ve iki yanan şişenin şiştiğini söyledi.

Polis, olayın nedeninin bir “çocuk velayeti velayetiniz” inandakiların ve müzakerelerin Türkçe digilizini olduğunu kaydetti.

Kumardesi Akshami Hamburg Samimiyet Planlanan 17 Uusus Düzenlenmemiş Sorunda Caldi. Pazar günü ise 286 uçuş tarifesi olay nedeniyle etkilendi.

READ  BM insan hakları başkanı Bangladeş'i dijital hukukun kötüye kullanılmasını durdurmaya çağırdı