Mayıs 26, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Hertz, 900 beygirden fazla bir Mustang kiralayacak

Hertz, 900 beygirden fazla bir Mustang kiralayacak

Shelby Mustang GT500-H – H, Hertz anlamına gelir – Shelby American tarafından özellikle Hertz kiralama filosu için üretilen özel bir baskı modelidir. Kira ucuz veya bulmak kolay olmayacak. 19’u siyah, altısı beyaz olmak üzere sadece 25 adet üretilecek. Fort Myers, Las Vegas, Miami, Orlando, Phoenix ve Tampa’daki Hertz lokasyonlarında günlük ortalama 399 $ fiyatla satışa sunulacak. İlk 75 sigara içilen mil dahildir, ancak bundan sonra sizden mil başına 75 sent tahsil edilecektir. Ayrıca kiracıların en az 25 yaşında olması gerekmektedir. Shelby’ye göre, arabalar bu yazdan itibaren kiralanabilecek.

Altın yarış şeritlerine sahip arabalar, Ford Shelby GT500’ler, daha sonra Las Vegas’tan Shelby American tarafından daha da değiştirildi. Görünüşe göre, bu arabaların Ford fabrikasından ayrılırken sahip oldukları 760 beygir gücündeki süper şarjlı V8, bazı Hertz kiralama müşterilerinin gereksinimleri için yetersiz görüldü. Diğer değişikliklerin yanı sıra, Shelby American, ekstra beygir gücü üretmeye yardımcı olmak için daha büyük bir süper şarj cihazı koyuyor.

Shelby American ayrıca bir dizi şarjsız 450 beygir gücünde Mustang Shelby GT-H otomobili üretiyor. Ford Mustang GT’yi temel alan bu arabalar, hem hardtop hem de dönüştürülebilir versiyonlarda satışa sunulacak.

Bu arabalar, aynı zamanda Hertz kiralama filoları için özel olarak üretilmiş orijinal 1966 Shelby GT350-H’ye bir övgü niteliğindedir. Hertz Shelby, 2000’lerin başında Altın Çizgili daha fazla araba ile birkaç kez yenilendi. Bu yalnızca en yeni ve en güçlü sürümdür.

Programı yeniden gündeme getirme fikri ortaya çıktığında, Shelby Amerikan başkanı Gary Patterson, Hertz ile güç ve performans açısından neyin mümkün olduğu hakkında konuştuğunu söyledi.

‘Gitmek istersen buradan gidebiliriz’ dedik.

900 beygir gücü üzerinde tam güçlü bir seçenek için bir anlaşma yapıldığını söyledi.

Diğer güç biçimlerinde, Hertz kısa süre önce bunun 100.000 Tesla satın al Ve 65000 elektrikli araba Polestar. Araba kiralama şirketi geçen yıl iflastan çıktı.