Mayıs 27, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Hızlı özet: Suns, canavar Kawhi Leonard’a karşı açılış maçında 115-110 kaybetti.

Hızlı özet: Suns, canavar Kawhi Leonard’a karşı açılış maçında 115-110 kaybetti.

Phoenix Suns maça çok yavaş başladı, ancak üçüncü çeyrekte 15-0’lık bir galibiyetle 77-68 öne geçti.

Ancak Kawhi Leonard’a izin verilmedi. Los Angeles Clippers Uzaklaştı ve bütün gece sahadaki en iyi oyuncuydu. Ama sonunda, Russell Westbrook, Clippers’ın Phoenix’te Suns’ı savuşturmasına yardımcı olmak için tam zamanında defans oynuyordu.

Clippers kazandı, 115-110.

Kawhi Leonard 42 dakikada 38 sayı kaydetti. Sıkı bir savunmanın üzerinden şutuyla inanılmazdı. Clippers, üçüncü ve dördüncü çeyreğin kapanış dakikalarındaki bazı öldürücü şutlar da dahil olmak üzere 14 hücum ribaundu ve 10 ekstra şut yakaladı.

Suns’ta Kevin Durant 27 sayı, 11 asist ve 9 ribaund kaydetti. Devin Booker 26 sayı ve 3 asist ekledi. Torey Craig rolüyle harikaydı, 22 sayı ekledi ve Kohie’yi çok sert şutlar atmaya zorladı (onları az önce yaptı). Chris Paul 10 şutun 8’ini kaçırdı, ancak 10 asist ve 11 ribaund aldı.

ilk yarı

Suns, ilk üç pozisyonunda üç açık üçlü elde etti ve hepsini kaybetti, ancak Clippers savunmasına karşı nasıl atış yapabileceklerini gösterdi. Köşe ve üçlü geçiş en iyisidir. Nihayet dördüncü ellerindeyken Paul, reçel için masrafları Russell Westbrook’a ait olmak üzere Ayton’a gönderdi ve taraftarlar oturabildiler.

Durant’in ilk birkaç dakikayı kanatta durarak, yakalama ve şut ve geçiş sırasında bir kez dışında topa dokunarak geçirdiğine dikkat edilmelidir.

Clippers, üçlü atışlarda 3-4 dahil olmak üzere 11 şutta 6’nın arkasında 16-10 önde. Clippers’tan Eric Gordon, Clippers’ın 16 sayısının 10’unda 5 şutun 4’ünü bularak maça başladı. Bu arada Suns, her şut tamamen açık olmasına rağmen 11 şutun sadece dördünü yaptı. Açık gibi. Mola, Suns.

Suns, Devin Booker’ın turnikesiyle 20-17 gerideydi ve bunun şu ana kadar yapılan 18 atıştan sadece ikinci atış olması beni çok etkiledi. Geri kalan her şey bir jumperdı – yani elbette bazı farklılıklarınız olacak ve bu, 3 fit içinde 7’ye 19. 2-2 ile başlamayı açıklıyor. Bundan sonra 17’ye 5.

READ  Brander Group, EA Sports'a dava açtı: Kolej futbolunun geleceği nedir?

Suns bir çeyreğin ardından 30-18 gerideyken, bu takımın play-off sıkıntısını nasıl aşamadığına dair pek çok “hayır” duygusu vardı ve takım olarak oynamaya başlamadan önce hala 35-19 gerideydiler. Kazanmak için çalışması gereken takım. Kimse kazanamaz arkadaşlar.

Suns, Clippers’ı 35-24 geride bırakarak çeyreği kapattı – dünyayı sarsmadı, ancak açığı yönetilebilir bir beş puana çekmeye yetti. Devre arasında 59-54. Kevin Durant ikinci çeyrekte 17 sayı kaydetti.

diğer yarısı

Suns ikinci yarıya çok daha büyük bir golle başladı. İkinci çeyreğin son dakikalarında hayata dönmek için gösterdikleri güçle değil, maça başladıklarından daha fazla amaç ve konsantrasyonla.

Ancak Clippers, Russell Westbrook’un şutunu (şu anda 13’e 2) hücum ribaundları ile telafi ederek Clippers’ın mal varlığını olması gerekenden daha uzun süre canlı tutması nedeniyle kısmen liderliği elinde tuttu.

Suns, üçüncü çeyreğin bitimine 7 dakika kala skoru 68-68’e eşitledi ve Chris Paul’ün ribaundunda torey Craig’e turnike için ilerledi. Devin Booker şu anda 22 puanda ve son 6 şutunun 5’ini attı. Craig şimdi 7-10 şut atarak 16 sayıya sahip. Bunda gerçekten harikaydı, bu da Kawhi Leonard’ın şutlarını bire bir kapsama almak için çok çalışmasına neden oldu.

Chris Paul kendi patentlerinden birini aldıktan sonra Ayton Medi’de liderlik 6’ya sıçradı ve Suns’ı 74-68 öne geçirerek Clippers’ı bir mola daha zorladı. Russell Westbrook’un başlama vuruşu Suns’ı 15-0 yapmadan önce Craig, Suns’ı 77-68 öne geçirdi.

Clippers, üçüncü çeyreğin sonlarında kaçırılan dört serbest atış sayesinde geri hücum etti (ikisi Landell’den, ikisi Booker’dan). Maçı 79-79 berabere kıldılar ve Durant’ı çeyreği kapatmak için sahaya geri koşmaya zorladı.

Suns ve Clippers üç sonra 81-81 berabere kaldı.

Şimdiye kadar olası 36 dakikanın 32’sinde oynayan Kawhi Leonard, dördüncü periyodu önde açarak Clippers’ı 84-81 öne geçirdi. Durant maçı bir dakika sonra ikinci bir şans üç ile eşitledi. Clippers sonraki iki sayıyı 88-84 önde almak için attı.

READ  Christian Horner, iddialar nedeniyle Red Bull'daki kariyerini kurtarmak için mücadele ediyor | Formula 1

Leonard nihayet ilk kez tüm yarı boyunca oturdu ve üçüncüde 30 sayı ve 88-86 önde 9:52 kaldı. 2.5 dakika oturdu ama Suns liderliği alamadı. Hatta Kawhi’nin check-in’inde Clippers 95-92’ydi.

Suns, çeyreğin dördüncü yarısında, Kevin Durant genel olarak harika olmasına rağmen oyunun kontrolünü ele geçiremedi. Neredeyse triple-double yapıyordu – 24 sayı, 10 asist, 9 ribaund.

Chris Paul sahada 6’da sadece 2 (8 asist ve 9 ribaund olmasına rağmen). Koltuk 10 üzerinden sadece 3’tür.

Dördüncü çeyreğin bitimine 5:32 kala Güneş 97-96 gerideydi.

Russell Westbrook, Ayton’a arkadan bir blok buldu, ardından Suns’ın bir sonraki pozisyonunda Devin Booker’dan blok yaptı ve Clips üç sayılık bir oyunla 100-96 öne geçti. Torrey Craig, Devin Booker’ın top çalmasıyla kendi üç sayılık oyunuyla karşılık verdi ve maçı 100-99 öne geçirdi.

Suns, Clippers’ın gol atmasını engellemek için gerçekten iyi bir savunma yaptı, ancak kendi başlarına bir şut bulamadılar. Chris Paul ve DeAndre Ayton Açık Moderatörleri kaçırdı.

Clippers daha sonra 1:30’dan daha az kala 109-103 öne geçmek için üst üste üç üçlü yaptı ve Kevin Durant sonunda bir şut yakaladı (Leonard’ın 23’üne kıyasla bütün gece sadece 15 puan aldı) ve üçünü de tüketti.

Bir çift Chris Paul serbest atış, maçın bitmesine 1:08 kala Suns’ı 109-108’e getirdi.

Ancak bir sonraki pozisyonda, Suns bir savunma ribaundu alamadı ve Los Angeles’a üç ayrı çatlak verdi ve ribaunt her seferinde Suns için sınırların dışına çıktı. Şimdi 28.8 saniye kaldı, güneş bir battı. Ve Clippers hala topa sahip.

19 şutun 16’sını kaçıran Westbrook, 17.7 saniye kala bir çift serbest atış yakaladı ve ikisini de tüketti. Tabii ki. Güneş 17,7 saniye kala 3 aşağıda. Sonra Devin Booker sürücüyü bloke ederek onu Güneş’in dışına attı.

READ  2022 WNBA Draft puanları - Indiana Fever, Atlanta Dream, Washington Mystics en yüksek puan

Oyun.

Devamını oku