Mart 29, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

HMS Protector Temmuz’da Grand Turk’e demirledi – Magnetic Media

Dana Malcolm tarafından

personel yazar

#TurksandCaicos, 5 Ağustos 2022 – Turks ve Caicos Adaları Tugayı, ikinci gönüllü grubunun Temmuz ayında resmi olarak saflara katılmasıyla şu anda 18 güçlü; Mezuniyet töreni 23 Temmuz 2022 Cumartesi günü yapıldı.

Alayın komutanı Yarbay Ennis Grant, Deniz Piyadelerinin Turks ve Caicos Adaları’nı ve halkını koruma görevini üstlenmeye hazır olduğuna duyduğu güveni dile getirdi.

Mevcut Deniz Piyadeleri insani yardım konusunda eğitimli ve şimdi kasırga sezonu için çok sayıda beceriye sahipler.

Yeni ve mevcut acemilerin eğitimini denetleyen kısa süreli eğitim grubunun komutanı Binbaşı Thomas Ball, kursiyerlerden memnun kaldı.

“Her birey grubu bazı zorlu alıştırmaları tamamlama ve kendilerini geliştirme konusundaki bağlılıkları ve kararlılıklarıyla etkiledi. Filodaki rollerinin gelecekteki tehditlerle yüzleşmek için mümkün olduğunca etkili olmasını sağlamak için çok çalıştılar” dedi.

Törende fiziksel olarak en formda olan, en gelişmiş ve en iyi adaylar ödüllendirildi.

Vali Nigel Dockin, Türk ve Caicos Adaları’na 7/24 katkı sağlayan gönüllülere teşekkür etti.

“En iyi işini gece herkes uyurken yaparsın.”

“Şapkanız – okyanusun gücünü temsil eden tridentler ve gelecekteki yıkımın küllerinden doğan anka kuşu, adalara ve dünyaya bu adalara katkınızın ne olduğunu anlatıyor. Umarım şimdi onu giymekten gurur duyuyorsunuzdur” dedi. “

Dougin, diğer sivil becerilerin yanı sıra askeri becerilerini de ödünç vermek isteyen gönüllü programdaki inanılmaz çeşitlilikteki profesyonellere övgüde bulundu. Alayın bir doktorla gurur duyduğunu açıkladı; Tekne kaptanları; dalgıçlar; Cankurtaranlar; Elektrik Mühendisleri; Makine Mühendisleri; marangozlar; su sanitasyonu ve atık su uzmanları; sağlık görevlileri; itfaiyeciler; yöneticiler; Güvenlik güçleri; Bir öğretmen ve hatta bir pilot.

Takımı tüm yeteneklerin bir tugayı olarak nitelendirdi.

Ona, artık felaket, korku ve sıkıntı zamanlarında adım atmak ve öfke anlarında başlarını serin tutmak zorunda oldukları katı görevi hatırlattı.

READ  Uygurlar ve Türkler Çin'deki açlık soykırımını İstanbul'da protesto etti

“Başka kimsenin yapamayacağı bir şey sunuyorsunuz – zaten biliyorsunuz, kelimelerle değil, pratik yoluyla, grubun bireyden daha güçlü olduğunu.”

Memur Dixie Smith’in başkanlık ettiği törene, Komutan Ennis Grant, Polis Komiseri Trevor Botting, eski Başbakan Charlene Cartwright Robinson, çeşitli Kabine Bakanları, Vali Anya Williams ve Vali Nigel Dawkin katıldı.