Haziran 27, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Humayun Saeed, hayranlarını Bağdat mega dizisi ‘Selahadin IUP’nin yapım öncesi çalışmalarıyla tanıştırıyor.

Ülkenin yapımcıları, dönem oyunları (özellikle İslam tarihine odaklananlar) için Pakistanlı izleyiciler için ‘Selahadin IUP’ adlı yeni ve orijinal bir tarihi diziyi bir araya getirmek için Türkiye ile bir araya geldi.

Proje için seçmeler ve iki ülke arasındaki anlaşmaların imzalanması uzun süredir devam ediyor, ancak ancak şimdi kıdemli oyuncu ve büyük yapımcı Hümayun Saeed, dizinin yapım öncesi çalışmaları ile ilgilenen hayranlara kendini tanıttı.

– Reklam –

Saeed, dün sosyal medya hesaplarında ‘Selahaddin IUP’nin Yapımı’ başlıklı bir video paylaştı ve proje için tasarlanan seti gösteriyor. Pakistanlı ve Türk yapımcıların yoğun tartışmalara girdiğini gösteren bir videoya şöyle bir manşet eklendi:

“Ekibimiz ve yapımcılarımız Dr. Junaid Shah ve Dr. Kashib Ansari’nin Pakistan’ın Türkiye ile en büyük işbirliğini canlandırmak için çok sıkı ve verimli bir şekilde çalıştığını paylaşmaktan memnuniyet duyuyorum. Gördüğünüz gibi ön prodüksiyon çalışmaları çok profesyonel ve hızlı bir şekilde devam ediyor inşaAllah bu diziyi çok yakında ekranlarınızda göreceksiniz. Bu projede yer almaktan gurur duyuyorum! ”

Daha önce, ortak yapım için seçmelere katılan Pakistanlı oyuncuların kadrosundan Ayesha Omar, Ushna Shah, Junaid Akhtar ve Farhan Alli Aga’nın kesinleştiği ortaya çıkmıştı.

reklam

READ  Türk Telekom Wi-Fi 6E testini başarılı buldu