Haziran 13, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Ian McKellen, hastalıklı bir uyarıyla birlikte The Hunt for Gollum’da Gandalf’ı oynamakla ilgilenir

Ian McKellen, hastalıklı bir uyarıyla birlikte The Hunt for Gollum’da Gandalf’ı oynamakla ilgilenir

Ian McKellen yakın zamanda duyurulan Yüzüklerin Efendisi: Gollum’un Avı’nda Gandalf’ı oynamak için geri dönmek istiyor ancak önemli bir sorun var.

Daha önce orijinal Yüzüklerin Efendisi üçlemesinde ve Hobbit üçlemesinde Orta Dünya’nın kanunsuz bir büyücüsü olarak yer alan McKellen, bir röportaj sırasında potansiyel bir geri dönüşten bahsetti. zamanlar. Gandalf’ın geri dönebileceğini duyduğunu söylüyor ancak “senaryo yok, anlatım yok, plan yok” diye açıklıyor. Bir karakter olarak geri dönme kararı tek bir şeye bağlı: hâlâ ortalıkta olup olmaması.

Tekrar Gandalf’ı oynamak isteyip istemediği sorulduğunda, anlamlı bir şekilde şunu söyledi: “Eğer yaşarsam.”

85 yaşındaki McKellen, karakteri en son 2014 yapımı Hobbit: Beş Ordunun Savaşı’nda canlandırmıştı, yani büyücü şapkasını ve cübbesini en son giymesinin üzerinden neredeyse on yıl geçmişti. Bu arada, Yüzüklerin Efendisi: Gollum’un Avı’nın en erken 2026’da vizyona girmesi beklenmiyor ve ilk senaryo çalışmaları şu anda sürüyor.

McKellen diziye geri dönme olasılığı hakkında yorum yapan tek oyuncu değil. Yüzüklerin Efendisi üçlemesinde Aragorn’u canlandıran Viggo Mortensen de yakın zamanda The Hunt for Gollum’daki rolü yeniden canlandırmak istediğini söyledi ancak bunun onun Gollum Avı’ndaki yaşından yirmi yıl daha yaşlı olduğunu haklı çıkaracağını kabul etti. . Önceki filmler.

The Hunt for Gollum’un ayrıntıları henüz çok az ancak filmin Andy Serkis’in ikonik karakterini nasıl keşfedeceği hakkında az da olsa bilgimiz var. Peter Jackson geçtiğimiz günlerde planın nasıl uygulanacağı hakkında konuştu Filmde kendisinin “kaplamaya vakti olmadığı” bazı içerikler yer alacak. Orijinal Yüzüklerin Efendisi üçlemesiyle.

“Gerçekten onun geçmişini araştırmak ve yolculuğunun önceki filmlerde ele almaya zaman bulamadığımız kısımlarına dalmak istiyoruz” dedi. “Yoluna kimin çıkacağını söylemek için henüz çok erken, ancak orijinal yazar JRRTolkien’den liderliğimizi alacağımızı söylemek yeterli.”[المؤلفالأصليجيآرآرتولكين”[originalauthorJRRTolkien”

READ  "Hotel California" davasına hoş geldiniz: Klasik Eagles şarkısının el yazısı sözleriyle ilgili dava

“Yüzüklerin Efendisi: Gollum’un Arayışı”nı aynı isimli hayran filmiyle karıştırmayın. Warner Bros.’un sahip olduğu 15 yıllık proje iptal edildi Geçtiğimiz ay Yüzüklerin Efendisi teatral evreninin devamını açıklarken. 24 saatten kısa bir süre sonra geri döndü. Yüzüklerin Efendisi hakkında daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Güç Yüzükleri oyuncu kadrosuyla röportaj IGN Live’dan.

Michael Cribb bağımsız bir IGN katılımcısıdır. 2017 yılında sektör için yazmaya başladı ve en çok The Pitch, The Escapist, OnlySP ve Gameranx gibi satış noktalarındaki çalışmalarıyla tanınıyor.

Onu Twitter’da @MikeCripe’da takip ettiğinizden emin olun.