Temmuz 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

İkizler Khloe ve Kim Kardashian, Turks ve Caicos Adaları Tatiline Çıktı

İkizler Khloe ve Kim Kardashian, Turks ve Caicos Adaları Tatiline Çıktıİkizler Khloe ve Kim Kardashian Turks ve Caicos Adaları’na Tatil | Ekspres TribünKız kardeşlere tatillerinde Kylie Jenner da dahil olmak üzere diğer aile üyeleri de katıldı.

Gösterişli yaşam tarzlarıyla tanınan Kim ve Khloe Kardashian, geçtiğimiz günlerde Turks ve Caicos adalarına yaptıkları lüks seyahatin fotoğraflarını paylaştı.

‘Kardashians’ın yıldızları okyanusta yüzerken yılan derisinden uyumlu mayolar giydiler.

43 yaşındaki Kim, bej-gri baskılı iki parçalı minik bir elbise tercih etti. Kumların üzerinde uzanırken haçlı bir kolye ve ardından siyah kovboy şapkası taktı.

Resim Backgrid’in izniyle

Şapkası, o zamanlar erkek arkadaşı olduğu söylenen Odell Beckham Jr. ile Superbowl haftasonunda giydiği şapkanın aynısı gibi görünüyor.

39 yaşındaki Khloe, uyumlu bir başörtüsü, siyah güneş gözlüğü ve altın aksesuarlarla tek parça giyiyordu.

Kız kardeşlere, Kim ile jet ski sürerken çekilmiş bir videosunu paylaşan Kourtney Kardashian da dahil olmak üzere diğer aile üyeleri de katıldı.

Khloe, beş yaşındaki çocukları Drew ve bir yaşındaki Tatum’un gün batımında suda oynadığı videoları paylaştı. Ancak babaları Tristan Thompson aile tatili için orada değildi.

26 yaşındaki Kylie Jenner da kendi fotoğraflarını paylaşarak erkek arkadaşı Timothée Chalamet ile hamilelik söylentilerini ortadan kaldırdı.

READ  Tunus'un insan hakları alanında 'geriye kayması', BM

Görüntü Instagram’da Kylie Jenner’ın izniyle

Figürünü gümüş ve siyah çivili iki parçalı bir elbiseyle sergiledi ve gönderisine “Cennette geri dön” başlığını attı.

Toplantıya 68 yaşındaki Kris Jenner, 28 yaşındaki Kendall Jenner veya 37 yaşındaki Rob Kardashian’ın katılıp katılmadığı belli değil.


Sonraki hikayeyi yükle