Ağustos 17, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Impact’in en yeni Knockout’u kirli motellerin kokusunu seviyor

Impact'in en yeni Knockout'u kirli motellerin kokusunu seviyor

Impact, Nakavtlar bölümüne en son eklemeyi ilginç küçük vinyetlerle ortaya çıkardı. İlgili kişi, kirli bir otelin kokusuyla teselli edildiğini bildirmiştir. Görüntüler ayrıca ölü bir fare ve muhtemelen bazı OnlyFans bükülmeleri içeriyordu.

Killer Kelly yakında Impact’e geliyor.

Vinyet, sokaklarda yürüyen yalnız bir yabancıyla açıldı. Tek başına dolaşmayı ve pis motellerde kalmayı sever. Bu yerin bir hatırlatıcısı olarak onu rahatlatıyor. Motel odasındaki müzik değişti. Ancak her şeyi kaybettikten sonra her şeyi yapmakta özgürüz. Kelly Kelly banyoda duş almak için kıyafetlerini çıkardı.

Bu kesinlikle Killer Kelly’ye garip bir girişti, ama merak ettiğimi söylemeliyim. Bu onu biraz etkili kılar. Pis motellerin kokusunun nasıl bir numaraya dönüşebileceğini merak ediyorum. Tuhaf bir şekilde tuhaf bir video çekip çekmediğini merak etmem yeterliydi.

Önceki Impact’ten Keeler Kelly, 2020 boyunca birkaç kaybetme çabasında mücadele etti. Bundan önce, NXT için 2018 Mae Young Classic’te yarıştı. Kelly, ilk turda Miku Satomura’ya karşı yenilgiyi tattı.

Killer Kelly’nin skeçinin etkisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Pis motellerin kokusunu da sever misiniz?

READ  Sasha Banks ve Naomi, WWE Raw Mid Show'dan ayrıldı