Haziran 16, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

İngiliz komedyen ve TV sunucusu Paul O’Grady 67 yaşında öldü.

İngiliz komedyen ve TV sunucusu Paul O’Grady 67 yaşında öldü.

Londra (CNN) Paul O’Grady, Güneş Britanya 67 yaşında en ünlü TV kişiliği.

Filistin haber ajansı Media, travesti Lilly Savage olarak da bilinen yıldızın Salı akşamı beklenmedik bir şekilde hayatını kaybettiğini bildirdi.

Portasio, Filistin Yönetimi ile yaptığı ortak açıklamada, “Paul’ün dün akşam beklenmedik bir şekilde ama barışçıl bir şekilde vefat ettiğini büyük bir üzüntüyle bildiririm.

O’Grady, açık sözlü ikinci kişiliği Lily Savage sayesinde ün kazandı.

“Bu zor zamanda, onun hayatını kutlarken, biz bu kayıpla yüzleşirken mahremiyetimize de saygı göstermenizi rica ediyoruz.

“Sevdikleri, arkadaşları, ailesi, hayvanları ve onun mizah anlayışından, zekasından ve şefkatinden keyif alan herkes tarafından özlenecek.

“Yıllardır ona gösterdiğin tüm sevgi için sana teşekkür etmemi istediğini biliyorum.”

Eğlence dünyasından O’Grady’ye haraç yağdı.

doktor Kimyıldız john barrowman cıvıldamak: “Paul O’Grady’nin vefatına ilişkin korkunç haberi duyunca kesinlikle şok oldum ve üzüldüm. On yıllara yayılan inanılmaz bir yetenek.”

Cömertliğini, sıcaklığını ve ruhunu asla unutmayacağım” diye devam etti.

Camilla, The Queen Consort ve Paul O’Grady, “For the Love of Dogs” un özel baskısında

İskeleler Morgan cıvıldamak: “RAP Paul O’Grady, 67.

“Yayın yapmak ve insanları güldürmek konusunda olağanüstü bir doğal yeteneğe sahip, harika, yaramaz, komik bir adam.”

Kuzey İngiltere şehri Liverpool yakınlarındaki Birkenhead’de doğan O’Grady, 1990’larda travesti Lily Savage olarak ün kazandı.

1997’de “The Lily Savage Show”, BBC’nin Prior to that programında kısaca gösterildi ve o yıl daha sonra O’Grady, 2002’ye kadar süren BBC oyun programı “Blankety Blank”ın yeniden canlandırılmış versiyonunu sunma rolünü üstlendi.

İki yıl sonra, ‘The Paul O’Grady Show’ ile ITV’ye taşındı ve ardından kanal 4’e rakip oldu.

Diğer TV çalışmaları arasında, yakın arkadaşı Cilla Black’in ölümünden sonra 2017’de birlikte rol aldığı flört programı ‘Blind Date’in sunuculuğu yer aldı.

READ  Metallica, açtığı davayı kaybettikten sonra sahneye geri döndü ve Helping Hands yardım şovunda galip geldi.

O’Grady, kariyeri boyunca bir TV BAFTA’sı da dahil olmak üzere çok sayıda ödül aldı ve 2008’de eğlence hizmetlerinden dolayı İngiliz İmparatorluğu Nişanı (MBE) üyesi oldu.

PA’ya göre o ve kocaman bir hayvansever olan Portasio, dört köpek, keçi, koyun, tavuk ve peçeli baykuş da dahil olmak üzere bir dizi hayvanın bulunduğu bir çiftlikte yaşıyordu.

O’Grady, ITV’de ‘For The Love Of Dogs’u da sunmuştur. Geçen yıl gösteride bir defaya mahsus özel bir etkinlikte O’Grady’ye, elçisi olduğu Battersea Dogs & Cats Home’un 160. yıl dönümünü kutlamak üzere Kraliçe Eş Camilla katıldı.

Kraliyet ailesi ona haraç ödedi Resmi Twitter hesabışöyle yazıyor: “Kraliçe Majesteleri ile yakın işbirliği içinde çalışan Paul O’Grady’nin vefatını duymak çok üzücü…

Battersea_, birçok kahkaha ve birçok klişe anı sağlar. ”