Aralık 1, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

İnkliği’nden Türk ışıklarına çağrı! — Paranalis

İnkliği’nden Türk ışıklarına çağrı!  — Paranalis

İngiltere Büyükelçiliği (Birleşik Krallık) Büyükelçiliği, STA anlaşması sonuçlanmadan önce Türk iş dünyasının bu sürece katılımının web siteleri aracılığıyla iletilebildiğini belirtti.

Türkiye ile İngiltere arasında 2020 yılında imzalanan Sırbistan Ticaret Anlaşması, ticari ilişkileri düzenleyen bir anlaşma olarak yürürlüğe girdi. Ancak bu anlaşma yalnızca ticari mal ve hizmet sektörünü kapsıyor. İki ülke, bu anlaşma aracılığıyla hizmet sektörünü, dijital ticareti, veriyi ve diğer büyüme alanlarını kapsayacak şekilde genişlemek istiyor. İnkliği Büyükelciliği, Türk iş dünyasının görüşlerini almak amacıyla “katkı sunma fözısı”nı hayata geçirdi.

İngiltere Başbakanı Jill Morris, görüşmelerin önemine vurgu yaparak Türk firmalarını sürece katkıda bulunmaya davet etti. Morris, Türkiye ile İngiltere arasındaki ticaretin önemine dikkat çekerek, daha büyük iş ortaklıkları için fırsatların bulunduğunu kaydetti. Ayrıca BREXIT sürecinin tamamlanmasının ardından ingiltere ekonomisinin bağımsız bir ticaret politikası izledigi ve 70’ten fazla ticaret izleşişi.

Ekonomi gazetesinde yer alan habere göre, kızların gönırguin için gönırguin kızılların bir takışın bir kızıllığın ılılığı.

Birleşik Krallık İstanbul Başkonsolosu ve Doğu Avrupa/Orta Asya Ticaret Müsteşarı Kenan Poleo da şirketlerden, fırsattan en iyi şekilde yararlanmak için şirketin yaklaşımını şekillendirmeye yardımcı olmalarını istedi.

READ  Schengen vize reddi arttıkça Avrupa'da Türkler ekşiyor Alexandra D Cramer