Haziran 23, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

İşte Epic'in Google App Store davasını kazandıktan sonra ne istediğini gösteren 16 sayfa

İşte Epic'in Google App Store davasını kazandıktan sonra ne istediğini gösteren 16 sayfa

Sizce bir yargıç Google'ın, Epic Games Store'un Android sürümünün Google Play Store'da kalmasına izin vereceğini, Epic Games Store'un Google Play'deki her uygulamaya erişmesine izin vereceğini ve Android kullanıcılarının tek tıklamayla uygulama indirmeye başlamasına izin vereceğini mi düşünüyorsunuz? halletmek? Çünkü Epic sonrasında bunları ve çok daha fazlasını istiyor Google'a karşı epik.

11 Aralık'ta Epic, federal mahkemede Google'a karşı sürpriz bir zafer kazandı. Jüri oybirliğiyle Google'ın Google Play App Store'u ve Google Play Faturalandırma'yı yasa dışı bir tekele dönüştürdüğüne karar verdi. Peki Epic ne kazandı? Yargıç James Donato henüz buna karar vermedi ve bugün sonunda Epic'in tam olarak ne almanız gerektiğini düşündüğünü öğrendik.

Önerilen 16 sayfalık tedbir kararında ve aşağıdaki noktalarda göreceğiniz gibi, Epic çok şey istiyor; yalnızca Google'ın duruşma sırasında vurguladığı adil olmayan davranış türlerinin çoğunu engellemekle kalmıyor, aynı zamanda proaktif ve derhal harekete geçmesini istiyor. üçüncü taraf uygulama mağazaları ve faturalandırma sistemleri ayağa kalktı. Google Play ve Google Play Faturalandırma ile Eşitlik bir anda gerçekleşti.

Bunun adil olduğunu düşünseniz bile, hakimin bu kadar ileri gitmesi pek olası değildir. Bugünkü Epic belgesi, müzakerelerde sadece bir başlangıç ​​noktası; Google'ın yanıtını 2 Mayıs'a kadar sunması gerekiyor; ardından Yargıç Donato, 23 Mayıs'taki duruşmada her iki tarafın uzmanlarından dinleyecek. Google, bölge mahkemesindeki dava sona erdikten sonra da temyize gidecek.

İşte Epic'in istediği şeyin kaba özetinden sonra belge.

Epic'in Google'dan istediği şeyler:

Bunlar geniş vuruşlardır. Detaylar burada.

23 Mayıs'ta görüşürüz sanırım!

READ  2XKO 'Kraken Rahibesi Illoi' Fragmanı