Şubat 23, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Jacksonville Jaguars, bir çılgınlık geçirdikten sonra lider forvet Miles Jack’i serbest bıraktı

Jacksonville Jaguars, bir çılgınlık geçirdikten sonra lider forvet Miles Jack'i serbest bıraktı

JACKSONVILLE, FL – Jaguar, deneyimli linebacker’ı piyasaya sürdü Jack Miles Bir lig kaynağı ESPN’den Adam Shifter’a verdiği demeçte, takımı 8.35 milyon dolar tasarruf ettirecek bir hamleyle.

Haber, Jaguar’ın geçen sezon 192 ile NFL’ye liderlik eden defans oyuncusu Foy Olokun da dahil olmak üzere altı serbest oyuncuyla anlaşmaya varmasından bir gün sonra geldi. Jack, geçen sezon 108 ve en az 107 müdahale ile Jaguar’ın önde gelen forvet oyuncusuydu. Son dört sezonun üçünde.

Hareket, Jaguarlara 4.8 milyon dolarlık ölü paraya mal olacak. Jack, 2022’de 10.5 milyon dolar kazanmaya ve 13.15 milyon doları aşmaya ayarlandı; bu, takımda solak müdahalenin arkasındaki en yüksek üçüncü rakam olacaktı. kamera robinson (16,662 milyon dolar) ve Cornback kulübe griffin (16,5 milyon dolar).

Jack, Eylül 2019’da 33.06 milyon dolar garantili dört yıllık 57 milyon dolarlık bir uzatma imzaladı ve bu anlaşma onu o sırada NFL’deki üçüncü en büyük salon oyuncusu yaptı. Jaguarlar, 2016’da iki pozisyon takas ettikten sonra onu toplamda 36. sırada seçti.

Askere alınmadan önce Jack’in sağ diziyle ilgili endişeler vardı ve New York Post’a ilk taslak öyküsünde bazı dejeneratif sorunlar olabileceğini kabul etti, “ancak bunlar şiddetli değil”.

Jack, altı yıllık kariyerinde sadece dokuz maç kaçırdı ve 513 müdahale, 6.5 çuval, 3 müdahale ve 4 fark edilmeyen geri çağırma var.

Evinde ve oyun kurucu maçlarına başlayan Jack, Pro Bowl’u asla yapmadı, ancak 2017 sezonundan sonra AFC Şampiyonası’nda oynadığı için sonsuza dek Jaguar geleneğinin bir parçası olacak. Jack koşarak New England Patriots’a koştu dion lewisJaguar’a dördüncü çeyreğin başlarında 17 sayılık bir üstünlük sağlayan bir touchdown olması gereken şey için topu ele geçirdi, atladı ve geri verdi.

READ  Davant Adams: Derek Carr her şeyini verdi, benim bir binici olmamın sebebi o

Ancak hakemler, topu kurtardıktan sonra temasla düştüğünü düşündükleri için oyunu sonlandırdı. Vatanseverler daha sonra 24-20 kazandı.

Tekrarlar cesaretinin kırılmadığını ve bunun Jacksonville hayranları arasında “Miles Jack Wasn’t Frustrated” fenomenini doğurduğunu gösterdi.