Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Jake Gyllenhaal, Patrick Swayze’in klasik ‘Road House’ filminin yeniden yapımına ilk bakışta şaşkına döndü

Jake Gyllenhaal, Patrick Swayze’in klasik ‘Road House’ filminin yeniden yapımına ilk bakışta şaşkına döndü

Çürük Domates/Instagram

Jake Gyllenhaal’ın Road House’a ilk bakışı.CNN

Jake Gyllenhaal Geçlerden tavsiye alır, harika Patrick Swayze Ve ilk bakışın gücünü heyecan verici yeni bir filme getiriyoruz.

Amazon Stüdyoları makara vızıltısı Perşembe günkü gösterimde, aktör Swayze’nin Donnie Darko’da başrol oynadığı 1989 yapımı aksiyon filminin gelecek yıl yeniden yapımı planlanan Road House filmindeki Gyllenhaal’ın kapsamlı bir profili yer aldı.

Kısa klip, Gyllenhaal’ı gömleksiz, dalgalanan devasa kaslarıyla, arkasında tezahürat yapan (ya da tezahürat yapan) gürültülü seyircilerin olduğu bir boks ringine benzeyen bir yerde gösteriyor.

Yeniden tasarlanan film, eski bir UFC savaşçısının (Gyllenhaal) “Florida Keys’deki yıkık dökük bir evde bekçi olarak işe başlamasını, ancak çok geçmeden bu tropik cennette her şeyin göründüğü gibi olmadığını keşfetmesini” konu alıyor. Sınır. Yayıncı tarafından dağıtılan basın bülteni geçen yıl.

Başrolünü Kelly Lynch’in paylaştığı Swayze’in filminde “Hayalet” aktör, Missouri’deki The Double Deuce adlı vahşi bir gece kulübünde kanun kaçaklarını evcilleştirmesi gereken bir fedaiyi canlandırıyor.

Everett Grubu

Patrick Swayze, 1989 yapımı orijinal Road House filminde.

Yeni filmin yönetmenliğini Go filminin yönetmeni Doug Liman üstleniyor ve başrollerde Daniela Melchior ve White Lotus oyuncusu Lucas Gage yer alıyor.

Bu, Gyllenhaal’ın yeni filmde son derece yontulmuş vücudunu ilk kez alay etmesi değil.

Mart ayında sürpriz bir görünüm sergiledi. UFC285 Las Vegas, Nevada’da filmin sahneleri çekilirken.

Gyllenhaal, birlikte bir sahneyi çekmeden önce, ‘Road House’da da yer alan eski UFC dövüşçüsü Jay Herron ile birlikte tartıya katıldı.

Gyllenhaal daha önce 2015 yapımı “Southpaw” filminde bir boksörü canlandırmıştı.

Yeni “Road House” 21 Mart’ta Prime Video’da yayınlanacak.

CNN’den Matthias Greisz bu rapora katkıda bulundu.