Kasım 29, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

James Cameron bizi Pandora’ya geri götürüyor

James Cameron bizi Pandora'ya geri götürüyor

Pandora'da sualtına gidelim.

Pandora’da sualtına gidelim.
resim: disney

James Cameron’ın bu noktaya kadarki kariyerinde tam olarak üç devam filmi çekti. Bir, Pirana 2Ve Bu onun ilk filmiydi. pas alır. diğer ikisi, Uzaylılar Ve Terminatör 2: Kıyamet Günü, tartışmasız şimdiye kadar yapılmış en iyi devam filmlerinden ikisi. Bu nedenle, Cameron’ın bir sonraki filmi – başka bir devam filmi – için sadece birkaç kısa hafta kaldı, biraz heyecanlanmaya başlamakta tamamen haklı olacaksınız.

Bu devam filmi, elbette, öyle mi? Avatar: Su Yolu, tüm zamanların en çok hasılat yapan filmi olmaya devam eden Cameron’ın 2009 filminin devamı niteliğindedir. Ve eğer Cameron’ın devam filmleriyle ilgili sicili ilginizi çekmeye yetmediyse, Disney’in her şeyi var. Devam filmi evrenini daha da açan ve Cameron’ın yeni bir kahraman olduğunu gösteren yepyeni bir fragman yayınlandı. Kendini aşabilir. kim bir şey söylerdi.

Avatar: Su Yolu | yeni fragman

Bu destansı yeni fragmana ek olarak, filmin biletleri artık biletlerin satıldığı her yerde satışta ve orijinal film sinemalarda başarılı bir şekilde yeniden gösterime girdikten sonra Disney+’a geri dönüyor. Ayrıca yeni bir ürpertici Snapchat filtresi ve Amazon Alexa entegrasyonu var, burada “Alexa, Avatar temasını etkinleştir” derseniz birçok öğenin kilidi açılır. Ayrıca başka bir macera için “Alexa, bana Na’vi öğret” diyebilirsiniz.

Yönetmen ve ortak yazar Cameron, Avatar: Su Yolu Sam Worthington, Zoe Saldana, Sigourney Weaver, Stephen Lang ve Kate Winslet’i canlandırıyor. 16 Aralık’ta sinemalarda açılıyor. üçüncü isimsiz kalır sembol resmi Filmin 20 Aralık 2024’te vizyona girmesi planlanıyor.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayretVe Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları Yayınlar, sırada ne var? Filmde ve TV’de DC UniverseJames Cameron hakkında bilmeniz gereken her şey Avatar: Su Yolu.

READ  En son 'talih çarkı' felaketinin hayranları çığlık atıyor