Temmuz 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Jay Leno, akademiyi Will Smith tokat olayını ‘araştıracaklarını’ söylemeye çağırdı

Jay Leno, akademiyi Will Smith tokat olayını ‘araştıracaklarını’ söylemeye çağırdı

Şimdiye kadar al duydukWill Smith’in Chris Rock’ı Tokatlarken Bir Çok Düzensiz 2022 Akademi Ödülleri sırasında ve hatta bazılarının Akademi’nin konuya verdiği yanıt hakkında, ancak duymadığımız şeylerden biri Jay Leno. Eski Late Night sunucusu kısa süre önce yayını izlerken duygularını dile getirdi, ancak Akademi üyelerinin daha sonra nasıl tepki vereceği konusunda da samimi bir fikri vardı.

Jay Leno, Will Smith’in bu yılın başlarında Oscar yayını sırasında Chris Rock’a karşı eylemleri hakkındaki görüşlerini dile getirdi. Yayınlandığında gerçekten dikkatini çeken şeyin “bağırarak küfürler” olduğunu kaydetti, ancak sonunda Will Smith’i önceki etkileşimler sırasında “iyi bir adam” bulduğunu söyledi. Ancak o sırada, nihai kararını vermeden önce olayla ilgili bir soruşturmanın sürdüğünü belirten Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi’ni gerçekten anlamamıştı. Jay Leno hamleyi aradı ve Palm Beach Günlük HaberleriVe

ne arıyorsun? Tarihin en çok kaydedilen saldırısı olmalıydı. Ayakkabılarının arkasını ve Chris’in kulağını gördüm. Bu olayda çok sayıda kamera vardı. ne arıyorsun? Bazen her şeyin göründüğü gibi olduğunu biliyorum.