Haziran 9, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Jeremy Strong’un “Vaset” ölüm okuna tepkisi – Çeşitli

Fren uyarısı: Bu gönderi, şu anda HBO Max’te yayınlanan “Succession”ın “Connor’s Wedding” 4. sezon 3. bölümündeki büyük olay örgüsünü tartışıyor.

Jeremy Strong, geçen hafta The Caliphate’in şok edici ölümü hakkında ilk kez konuşuyor. HBO dizisinde Kendall Roy’u canlandıran yıldız, “Succession”ın yaratıcısı Jesse Armstrong tarafından yazılan ve aile reisi Logan Roy’un (Brian Cox) ölümünü konu alan “Connor’s Wedding” bölümünde ön plandaydı.

Strong, “Aklımdan değil, kalbimden geçti” dedi. türlü. “Demek istediğim, onu yaparken okumayı ve deneyimlemeyi üzücü bulduğum kadar aklımdan çıkmadı.”

Strong, tıpkı Halifelik hayranları gibi, “bunun aniliği, sıradanlığı, bu işlerin olağan işleyişi, olmasını istediğiniz ana bir şekilde sahip olamama” karşısında gerçekten şok olduğunu söyledi. bu şeyler, geri döndürülemez şeyler oluyor. ölüm gerçeği, onların varlığı gerçeği ve şimdi bir çukur engerek savaşının ortasında bu keder ve kayıpla uğraşmamız gerekiyor, biliyorsun.”

Bölüm, Sorumlu Yapımcı Mark Mylod tarafından yönetildi ve hem Connor Roy (Alan Ruck) ile Kendall, Roman (Kieran Culkin) ve Chief (Sarah Snook) kardeşlerin toplandığı teknede hem de Logan’ın bulunduğu Waystar Royco uçağında odaklandı. yönetici ekibiyle seyahat ediyor İsveç’e, bir paketi kurtarmaya çalışıyor.

Güçlü ile konuş türlü Cumartesi günü, dokuzuncu yıllık Atılım Ödüllerinde. Akademik Hareketli Görüntü Müzesi’nde düzenlenen etkinlik, “çalışmaları modern bilimsel atılımları besleyen dünyanın önde gelen bilim adamlarını” onurlandırıyor.

Strong ve Cox, oyunculuk yöntemleri söz konusu olduğunda, özellikle de Strong’un yöntem oyunculuğunu kullanması söz konusu olduğunda aynı fikirde olmak zorunda değildi. Cox, Strong’un tarzını “çok sinir bozucu” olarak nitelendirdi. bir röportajda Daha sonra düşüncelerini açığa vur türlü: “Üzgünüm. Tüm bu ‘Düşünüyorum, öyleyse hissediyorum’. Sadece işi yap. Bilmiyorsun.”

Variety’nin Mylod ile “Connor’s Wedding” yönetmenliği hakkında yaptığı röportajı buradan okuyun. Bölümün nasıl gerçekleştiğine dair tüm ayrıntılar burada. Ve yapımcılar hikayenin buraya sızmasını nasıl engellediler.

READ  Kevin Spacey, İngiltere'de yeni cinsel saldırı suçlamalarıyla karşı karşıya

“Succession”ın dördüncü sezonu Pazar akşamları 21:00 ET’de HBO’da yayınlanıyor.