Nisan 2, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Joaquin Phoenix, ‘Joker 2’yi çekerken DTLA sokaklarında koşarken

Özel

Joaquin Phoenix’in

‘Joker 2’ için DTLA aracılığıyla çalışır…

Etkilenmemiş görgü tanığı

Joaquin Phoenix’in Palyaço Prens olarak Gotham sokaklarında koşmaya geri döndü – ama Dünya’da tasvir edilen olaylara rağmen… bazıları dalga geçiyor.

TMZ tarafından elde edilen, aktörün Cumartesi günü DTLA’da çekilen ‘Joker 2’ setinde görülebildiği ve JP’nin kötü adamlar tarafından takip edildiği bazı görüntüleri çektiği bu görüntüye göz atın. kostümlerde Joker.TMZ.com

İlginç… Joaquin’i burada (Arthur Fleck olarak) takım elbiseli, makyajsız ve trafiğe girip çıkarken onu takip eden birkaç salak görüyorsunuz. Peşindeki adamlardan biri aslında ilk filmdeki “Joker” kostümünü giyiyor.

Burada iyi bir kamera hareketi var, ancak fotoğraf genel olarak Joaquin’in veya ‘Joker’in büyük bir hayranı gibi görünmüyor… ‘çünkü sürekli bir sürü boktan konuşuyor.

Bir noktada çıkışı görebilirsin Todd Phillips (Sivil giysili, maskeli) Joaquin ile tekrar sahneye giriyor – ve orada da kameramanın keskin bir yorumu var. Todd & Co. gibi görünmüyor. İnsanların izlediğini umursuyorlardı… çekim yapmaya çalışmakla meşgullerdi ve meşgul gibi görünüyorlardı.

Bir çiftin paket servisi… Görünüşe göre 2019 devam filmi aslında kısmen, Joker’i en son gördüğümüz yer olan akıl hastanesinin dışında geçecek. Ayrıca giriş yok Lady Gaga Şabat setinin herhangi bir yerinde, ama o da bu sette (Harley Quinn olarak).

Her neyse, sır ortaya çıktı… “Joker 2” yapım aşamasında ve Bay J başıboş!READ  Reggae sanatçısı ve Bob Marley'nin torunuydu 31 - Son Tarih