Haziran 15, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Jude Bellingham’ın grevinden sonra Liverpool transferi hakkında Jurgen Klopp: ‘Bazen kenara çekilmeniz gerekir’

Jude Bellingham’ın grevinden sonra Liverpool transferi hakkında Jurgen Klopp: ‘Bazen kenara çekilmeniz gerekir’

Liverpool patronu Jurgen Klopp, “kenara çekilmenin” ve alternatif transfer hedefleri peşinde koşmanın mantıklı olduğu anlar olduğunu söyledi.

Bu haftanın başlarında Liverpool, bu yaz Borussia Dortmund orta saha oyuncusu Jude Bellingham’ı imzalamak için yarıştan çekildi.

Yaklaşık 130 milyon sterlinlik bir fiyat etiketi, Liverpool’un Şampiyonlar Ligi dışındaki hayatın artan gerçekleriyle karşı karşıya geldiği sefil bir sezonun ardından Klopp’un önemli bir yeniden yapılanmayı denetlemesi gerektiğinde pencereye girmeyi yasakladı.

Bellingham arayışlarını sonlandırıp sonlandırmayacağı sorulduğunda Klopp, “Bu konuda söylenecek bir şey yok. İmzaladığımız veya almadığımız oyuncular hakkında konuşmuyorsak, neden bu tür spekülasyonlardan bahsediyorum? Hiçbir şey yok” dedi. bunun hakkında söylemek için.”

Kulübün transfer piyasasındaki mali kısıtlamaları sorulduğunda, şunları ekledi: “Bu, Judd Bellingham’ın buna cevap vermesiyle ilgili değil, kesinlikle hayır.

Ama neden sürekli olarak teorik olarak sahip olamayacağımız şeylerden bahsettiğimizi hiç anlamadım. Yazın her biri 100 milyon sterline altı oyuncu alamayız.

“Neler yapabileceğinizin, ne kadar paranız olduğunun farkına varmalı ve sonra onunla çalışmalısınız. Yapılması gereken iş bu. Biz çocuk değiliz.”

“Beş yaşındaki bir çocuğa Noel için ne istediğini sorarsan ve sana Ferrari derlerse, bunun iyi bir fikir olduğunu söylemezsin. Çok pahalı olduğunu söylersin ve zaten onu süremezsin.”

Daha derine git

Bellingham yok, ilk dört dağılmayı umuyor – FSG hayranlara inanmaları için sebep vermeli

“Eğer o çocuk tüm hayatı boyunca bir Ferrari alamadığı için mutsuz olsaydı, bu gerçekten üzücü bir hayat olurdu. Ne yapabileceğinizi düşünürsünüz ve sonra onu yaparsınız. Ben her zaman böyle çalışırdım.”

“İhtiyacımız olan ve istediğimiz şeyi elde etmek için kesinlikle her şeyi deniyoruz, ancak bunu kabul etmeniz gereken anlar var ya da bu bizim için mümkün değil, sadece kenara çekilin ve farklı şeyler yapın.”

READ  Pat McAfee, ESPN'e katılmak için FanDuel'in 120 milyon dolarlık sözleşmesinden ayrıldı

Bu arada Luis Diaz, Pazartesi gecesi Elland Road’da Leeds United’a karşı altı ay deplasmanda kaldıktan sonra geri dönecek.

Kolombiyalı forvet muhtemelen yedek kulübesinde yer alırken, Thiago geçen hafta sonu Arsenal ile 2-2 berabere kaldıktan sonra yedek kulübesinden döndükten sonra başlamak için çekişme içinde.

Ibrahima Konate ve Alisson bu hafta çok sayıda antrenman yaptılar ancak Klopp, Leeds ile karşılaşmaya hazır olacaklarından umutlu.

Daha derine git

Hillsborough – 97. Hatırlanan: Spora Özel Bir Proje

(Fotoğraf: Getty Images)