Mayıs 26, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Kaçış macera oyununun kalan süresi yaklaşan Bahar Gösterisinde açıklandı.

Spring Showcase 2022 sonunda gerçekleşti ve beraberinde tonlarca yeni oyun duyurusu ve güncellemesi geldi. Bu oyunlardan bazıları bağımsız oyunlar, bazıları yepyeni IP’ler ve bazıları oyunlarını geliştirmeyle ilgili geliştirici videoları. Gösteriyi güçlü bir şekilde başlatmak için Gamesradar ekibi, yepyeni bir IP olan The Time I Have Left’i tanıttı.

Kalan süre, oyuncuyu oraya nasıl geldiğini veya amacının ne olduğunu hatırlamadan neon renk dünyasına sokar. Ground Game Atelier’deki ekibin, bu yeni oyunu ortaya çıkarmak için yeni bir fragmanı var ve tüm görüntüleri motor içinde yakaladı. Dünya çapındaki tanıtımını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Microsoft Flight Simulator World Update 8, sizi İber Yarımadası’na götürüyor

“Zaman odaklı bir kaçış macerası” olarak tanıtılan oyuncu, terk edilmiş bir şehrin geniş alanlarını keşfederken bir romanın kadın kahramanını kontrol ediyor. Oyunun görsellerinin çoğu, zengin ve canlı bir renk paletine ihtiyaç duymadan çok ayrıntılı ve güzel görünüyor. Birçok bina, potansiyel olarak önemli olan belirli bir işaretle dekore edilmiştir: Koloni 7.

Colony7’nin tüm bunlarda ne anlama geldiğini henüz bilmiyoruz, ancak muhtemelen gelecekte bir gün ortaya çıkacak. Oyuncu, baştan sona çarpıcı görsellerle, söylenmeyen bir zamanlayıcıdan koşarak bu yerleri her zaman keşfeder. Şu anda olduğu gibi, hiçbir dövüş şekli gösterilmedi ve kafa kafaya bir dövüş olacağına dair hiçbir belirti yoktu.

Time Remaining’in de açıklanmış bir çıkış tarihi var. Gamesradar, “Time I Have Left”in 2023’ün sonlarında vizyona gireceğini açıkladı. 2023’ün dördüncü çeyreği, bu oranda bu çıkış tarihi için güvenli bir varsayım olacaktır. Time Remains gelecek yıl Steam üzerinden PC’de yayınlanacak. Adresi şimdi istek listenize ekleyebilirsiniz Oyunun Steam sayfası.