Eylül 25, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Kaptan Brian Robinson Jr., vurulduktan sonra stabil durumda

Kaptan Brian Robinson Jr., vurulduktan sonra stabil durumda

Süspansiyon

Bir Metropolitan Polis sözcüsü, Washington’da olası bir araba hırsızlığı veya silahlı soygun girişimi sırasında alt uzuvlarından vurulan Washington’un kaçan Brian Robinson Jr.’ın durumunun stabil olduğunu söyledi.

Bir sözcü, Dustin Sternbeck, Robinson’ın kurban olduğunu ve çekimin Pazar günü saat 18.00’den kısa bir süre önce HNE’nin 1000 bloğunda gerçekleştiğini doğruladı. Robinson iki kez vuruldu ve tedavi için yakındaki bir hastaneye götürüldü. Yaralıların hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

Polis, silahlı soygun veya araba hırsızlığına teşebbüs olasılığını araştırıyor. Ateşli silahı Kuzey 10. Cadde 700 numaralı arsada – atış alanının yaklaşık bir blok güneyinde – bulduklarını ve omuz uzunluğunda örgülü iki genç aradıklarını söylediler. İçlerinden biri sarı gülen yüzleri olan siyah veya kahverengi bir gömlek giyiyordu. Daha fazla detay şu anda bulunmamaktadır.

İlk 53: Son gün yaklaşırken aktif liderlerin listesini görüntüleyin

23 yaşındaki Robinson, Liderler tarafından bu yıl Alabama dışında üçüncü tur için işe alındı. Üniversite kariyerini Crimson Tide tarihinde 29 touchdown ile 10. ve 2.704 yard ile 11. sırada tamamladı.

Tüm sezon liderlerden o kadar etkilendi ki, 11 Eylül’de normal sezon başladığında hücumda büyük bir rol oynaması bekleniyordu.

Çaylak liderlerle seyahat etti Cumartesi günü Baltimore’da sezon öncesi finali Ancak takım oyuncularıyla birlikte oynamadı. İlk iki sezon öncesi maçında sınırlı oyun süresi boyunca, Robinson 57 yard için 14 taşıma ve bir touchdown ile 15 yard için iki yakalama yaptı.

Sezon öncesi hücum koordinatörü Scott Turner, “Bryan harikaydı” dedi. “O gerçekten ciddi bir adam. Futbol onun için çok önemli. Fiziksel bir koşucu olmaktan büyük gurur duyuyor. … Bence daha fazla tekrarla gelişmeye devam edecek.”

READ  Braves, Robinson Kano'yu Satın Aldı - MLB Ticaret Söylentileri

Bu gelişen bir hikaye ve güncellenecektir.