Kasım 29, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

‘Kara Adam’ Olumsuz Eleştirileri: Dwayne Johnson DC’nin Kurtarıcısı Olmayabilir

'Kara Adam' Olumsuz Eleştirileri: Dwayne Johnson DC'nin Kurtarıcısı Olmayabilir

DC Evrenindeki güç hiyerarşisi değişmek üzere olabilir…siyah Adem, “Fakat yeni film Warner Bros.’un kritik itibar hiyerarşisinde daha aşağılara iniyor.” Süper kahraman girişlerinin son on yılı.

Bu öğleden sonra Dwayne Johnson’ın arabasına gelen incelemelerle, “Black Adam” şu anda Rotten Tomatoes toplayıcı web sitesindeki en iyi eleştirmenlerden ortalama %32’lik bir onay derecesinde duruyor (tüm eleştirmenler arasındaki derecelendirme %54). Daimi olarak, bu sayı, en iyi eleştirmenlerden %23’lük bir onay derecesine sahip olan ve hayranlar arasında o kadar nefret edilen 2017’nin “Adalet Ligi”nden bu yana bir DC filmi için en düşük rakam olacak ve sonunda Warner Bros. tarafından yeniden düzenlenmiş bir versiyon sipariş edildi. “Zack Snyder’s Justice League” 2021’de kuruldu.

Bir dereceye kadar olumlu inceleme için türlüBaş film eleştirmeni Peter Debruge, “Filmin tüm amacı, Black Adam’ın yakında daha hak eden bir rakiple karşılaşacağı varsayımıyla büyük bir giriş yapmak olduğunu” itiraf etti.

Birçoğu, Johnson’ın performansını büyük bir güç olarak vurgulamasına rağmen, çoğu kişi başlangıç ​​hikayesine daha az açıktı. “Kara Adam”, yıldızın bir süper kahraman filminde ilk kez demir atmasını işaret ediyor – oyuncunun zindeliği ve ticari hakimiyetinin önerebileceği bir iş kaçınılmaz.

Hafif bir olumlu eleştiride, Muhafız Peter Bradshaw, “Johnson’ın devasa, gezegen büyüklüğündeki kafası ve dizginsiz mizahın kurnaz hediyesi onu harika bir süper kahraman yapıyor” dedi.

yaz Hollywood Muhabiri, eleştirmen John Defsor, yıldızın “Kara Adam” ile uzun süredir ilişkisini tartıştı ve “tutku projesi karaktere iyi hizmet ediyor, onları maceralara hazırlıyor, bundan daha az tahmin edilebilir olacağını umuyordu” diye yazdı. “

içinde IGN İnceleme yapan Joshua Yehl, Johnson’a “Kara Adam’ı çizgi romanlardaki kadar sert ve heybetli yapmak” için “en yüksek puanı” verdi. Ancak filmi “sofistike olmayan karakterlerle ve çok fazla tekrar eden aksiyon sahneleriyle dolu olduğu için, kahraman olmanın ne anlama geldiğine dair neredeyse gizli tartışma tüm gürültüde kaybolduğu” için eleştirdi.

READ  Jay ve Sessiz Bob Aktör Jason Mews Üzücü Bağımlılık Hikayesini Paylaşıyor - The Hollywood Reporter

yuvarlanan kaya Kıdemli Editör ve Film Eleştirmeni David Fear şöyle yazıyor: “Johnson’ın kendisine hükmedecek gibi görünen devasa bir kalıba girmesini izleme zevki bile, bunun ne kadar genel, tatsız ve tutarsız olduğunu telafi edebilir.”

içinde paketlemek, Alonso Doraldi filmi “anti-eğlence” olarak nitelendirdi ve “stüdyodaki en kafa karıştırıcı süper kahraman görsel hikayelerinden biri, saldırgan bir şekilde çekici olmayan CG ve her dövüş sahnesinin neşesini emen hızlı kurgu arasında” olarak nitelendirdi.

çaba Eleştirmen David Ehrlich filmi eleştirdi ve incelemesini “Hollywood’un en riskten kaçınan yıldızı Hollywood’un en riskten kaçınan türüyle çarpıştığında ne olur?” sorusuyla açtı. onun cevabı? “Tam olarak beklediğiniz gibi. Sadece daha kötü. “

ScreenCrush Eleştirmen Matt Singer, filmi “oldukça vasat” olarak değerlendirdi çünkü “durağan DC Genişletilmiş Evreni’ni devasa bir yıldız ve geleceğe taşımak için bir dizi yeni kahramanla hayata geçirmek için tasarlanmış bir komisyon ürünü gibi oynuyor. İki saatlik yorucu masa düzeninden sonra, başkentin sinema geleceği için net bir yön ve onu gerçek hayatta izlemeye çok daha az ilgi kaldı.”

Johnson, Black Adam’ı tanıtırken, adını taşıyan kahramanı için daha büyük savaşların yaklaştığını söyleyerek şaka yaptı. Filmden sızan videolar Kredinin sonu sahnesi Ayrıca, gelecekte Black Adam ile kimin karşılaşabileceğine dair bir ipucu sunan çevrimiçi sohbetleri ateşledi.

Başrolün yanı sıra Johnson, kendisini şu şekilde tasavvur ettiğini belirtti: Olası ‘danışman’ DC filmler için. CEO David Zaslav’ın Warner Bros. Discovery yönetimindeki yeni liderliği altında, DC filmlerinin yaklaşmakta olan listesi hassas bir stratejik mesele haline geldi ve Zaslav, şirketin stüdyonun bir sonraki filmine sponsor olmak için Marvel Studios şefi Kevin Feige’e benzer bir lider aradığını belirtti. on yıllık çizgi roman içeriği.

READ  Yalnız Yıldız Oyuncu 18 Yaşındaydı - Son Tarih