Temmuz 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Karayip Turizm Organizasyonu, Turks & Caicos Adaları’ndaki büyük endüstri konferansı SOTIC 2023 için hazırlanıyor

Karayip Turizm Organizasyonu, Turks & Caicos Adaları’ndaki büyük endüstri konferansı SOTIC 2023 için hazırlanıyor

bu Karayip Turizm Organizasyonu (CTO) amiral gemisi etkinliği için hazırlıklarını hızlandırıyor Kariyer Konferansı Eyaleti (SOTİK). 9-13 Ekim 2023 tarihleri ​​arasında Providenciales’teki The Shore Club Turks & Caicos’ta gerçekleşmesi planlanan konferans önemli bir ivme kazanıyor.

Ana konferanstan önce CTO, çeşitli mekanlarla ilgili iş toplantıları ve medya toplantıları planlamıştır. Ana etkinlikte, turizm finansmanından bölgede gelişmekte olan film endüstrisine kadar çeşitli konuları ele alan panel tartışmaları yer alacak. Önceki baskıların popüler bir bölümü olan Karayip Gençlik Kongresi’nin ziyareti önemli bir noktaydı.

Neil Walters, Karayip Turizm Örgütü Genel Sekreteri

Neil WaltersGenel Sekreter Vekili CTO, etkinliğin önemini vurguladı. “Karayipler’deki amiral gemisi etkinliğimiz olan SOTIC ile ve yeni Genel Sekreterimiz Donna Regis-Prosper’ın liderliğinde, açık ve birleşik bir vizyon geliştirmeyi dört gözle bekliyoruz. Amacımız, Karayipleri hem eğlence hem de iş amaçlı seyahat edenler için birinci sınıf bir seçenek olarak konumlandırmaktır. Walters dedi.

Josephine Connolly

Turks ve Caicos Adaları Turizm Bakanı Josephine Connolly

Beş yıllık bir aradan sonra konferans, bölgenin turizmde mükemmelliğe olan bağlılığının bir kanıtı olarak Turks ve Caicos Adaları’na geri dönüyor. Josephine ConnollyTurks ve Caicos Adaları Turizm Bakanı etkinliğe ev sahipliği yapmakla ilgilendiğini ifade etti. “SOTIC, COVID sonrası dönemde bizim için çok önemli bir anı temsil ediyor ve bölgemizin evrimi konusundaki diyaloğu yönetmeye yardımcı oluyor” Connolly kaydetti.

CTO bünyesinde İngiliz Denizaşırı Ülkeler ve Bölgeler Komitesi Başkan Yardımcılığı görevini de yürüten Bakan Connolly, delegeleri sıcak bir şekilde karşıladı. Konferansın öneminin altını çizdi ve Turks ve Caicos Adaları’nın çekiciliğini ve sürdürülebilir turizme olan bağlılığını not etmek istiyor. Bölgesel işbirliğini vurguladı ve Karayipler içindeki ve dışındaki paydaşlara birleşik bir mesaj gönderme gücünün altını çizdi.

READ  ZTE, 100G&B100G Metro Optik Ağının Çekirdek Sitelerinin Genişletilmesinde Türk Telekom'a Yardımcı Oluyor