Aralık 1, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Khloe Kardashian yeğeninin doğum günü partisine içeriden bir bakış sunuyor

Khloe Kardashian yeğeninin doğum günü partisine içeriden bir bakış sunuyor

Şimdi Bu Rüya partisi.

Chloe Kardashian Yeğenini kutlamak için elinden geleni yaptı Kardashian’ın rüyasıYedinci yaş gününde, güzel olan her şeyin etrafında toplandığı gösterişli bir parti düzenler.

10 Kasım kutlamalarını başlatmak için kızım Rob Kardashian Ve Blac Chyna Parıltısını bir makyaj sanatçısına yaptırdı Kül Holm Ve bir kuaför Erinil de LeonParti dekoruna uyacak şekilde tamamen pembe bir temaya dönüşmeden önce.

Khloe’nin Instagram Stories’de paylaştığı videolarda Dream, kuzeni de dahil olmak üzere konukları ağırladı. Gerçek ThompsonKhloe’nin eski sevgilisiyle paylaştığı Tristan Thompson– Anime avatarının gerçek boyutlu bir kesitinin yer aldığı devasa bir açık hava balon kemerinin altında. Partiye gidenler içeri girerken “Dream’in Köpük Banyosu” adı verilen bir top havuzuyla karşılaştılar.

Diğer faaliyetler arasında yüz maskeleri yapmak, kendin yap dudak parlatıcısı yapmak ve Dream ile arkadaşlarının kendi makyaj çantalarını kişiselleştirmek zorunda kaldıkları bir istasyon yer alıyordu.

Kutlamanın mümkün olduğu kadar tatlı geçmesini sağlamak için Khloe, Dream’in yüzünün kil maskesiyle süslenmiş kurabiyeleri ve salatalık dilimleri gibi görünen makaronlar gibi tatlıların servis edilmesi için Cake Gourmet Sugar Service’in yardımına başvurdu. Çocukların etkinliği, traşlanmış bir buz barı ve spa odaklı süslemelerle süslenmiş üç katmanlı bir pasta ile sonlandırıldı.

READ  Stüdyolar tarafından reddedilen modellerden kürtaj güvenlik planı talepleri - Son tarih